موج حمایت‌ها از سید علی طاهری، جلالی، هزارجریبی و سید نجیب حسینی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 878 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 6:08 ب.ظ، دوشنبه، 6 اردیبهشت، سال 1395 نظرات ۳ نظر

در آستانه مرحله دوم انتخابات مجلس دهم در گرگان جبهه ایستادگی و کانون تربیت اسلامی استان گلستان نیز حمایت خود را از سید علی طاهری اعلام کردند .

imagesبه گزارش سرویس سیاسی رادکانا، کمتر از یک هفته دیگر مرحله دوم انتخابات مهم و حساس مجلس دهم در سه حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا برگزار می شود.

کم کم گروهها و شخصیتهای سیاسی حمایت خود را از کاندیداهای مورد نظر علنی می سازند و برای بدست آوردن آرای کاندیدای خود بیانیه و اطلاعیه صادر می کنند.

جبهه ایستادگی استان گلستان از تشکل های سیاسی اصولگراست که در مرحله دوم انتخابات در حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا از سید علی طاهری و نبی هزارجریبی حمایت کرده است.

جبهه ایستادگی از نیروهای معتدل و ارزشی تشکیل شده که ریشه فکری این گروه به محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام و افرادی چون دکتر روح الامینی می رسد.

در استان گلستان نیز شخصیتهایی چون محمد مهدی ایرجی، حسن بادلی، دکتر حسین حقیقی، محمد گیلانی، امیری از چهره های مطرح سیستانی، حمزه جلالی، حسین امیرخانی و … از شخصیتهای اصلی این جبهه به شمار می روند.

همچنین این جبهه در حوزه انتخابیه مینودشت، کلاله، مراوه تپه و گالیکش از سید نجیب حسینی و در حوزه غرب استان یعنی کردکوی، بندرگز، بندرترکمن و گمیشان از رحمت جلالی حمایت کرده است.

جبهه ایستادگی استان گلستان در دور اول انتخابات از کاندیدای خاصی حمایت نکرد.

همچنین کانون تربیت اسلامی گلستان یکی دیگر از تشکل های اصولگرا نیز حمایت خود را از سید علی طاهری در دور دوم انتخابات مجلس دهم در گرگان و آق قلا اعلام کرد.

این کانون شامل مدیران بازنشسته دولتهای نهم و دهم می باشند. از چهره های شاخص این جریان فکری نیز می توان به قزلسفلو و دنکوب فرمانداران سابق ، سجادی فر فرهنگی بازنشسته، دکتر منتظری رئیس سازمان بسیج هنرمندان، سید هادی حسینی رئیس سابق آموزش و پرورش گرگان و … اشاره کرد.

انتهای پیام/

شهروند می گوید:

نجیب زنگی عضو شورای شهر ، نون به نرخ روز خور ترین فرد شوراست….دوره قبل چسبیده به نظری مهر اصولگرا بود ولی این دوره چسبیده به نورقلی پور اصلاح طلب شده است…… همراهی زنگی از نورقلی پور و پیاده روی با هم در سطح شهر موجب خنده مردم و مشخص شدن ذات افراد است……. خدا کنه مردم کردکوی بفهمند که بعضیا حاضرند برای منافع شخصی خود برای فتنه گران 88 هم غش کنند…. ان شاء الله حاج رحمت جلالی با آرای مردم فهیم منطقه وارد مجلس خواهد شد….. برای مردم چپ و راست مهم نیست….. ولی ذات امسال نجیب زنگی مشخص تر شده است ……….. امان از سیاست امان خودفروشی امان از دست ……..

ناشناس می گوید:

اولا امروز چه کسی نون به نرخ روز خور نیست که نجیب زنگی است .رعایت ادب و نزاکت چیز خوبی است.ثانیاهر کسی به زعم خود شاید به فکر منافع شهر باشد امکان دارد فراجناحی فکرکند یکبار با اصولگرا و بار دیگر با اصلاح طلب .ثالثا اصلاح طلب و اصولگرا بازیچه قرادادن مردم بوسیله افکار سیاستمداران است که آنها را بفریبند و رای جمع کنند وگرنه اصولگرا و اصلاح طلب در روش وسیاستگذاری انجام کار است که در خارج از چهار چوب کلی نظام نیست وگرنه همه تحت لوای پرچم جمهوری اسلامی ایران هستند و مورد قبول نظام هستند و صلاحیت دارند وگرنه رد صلاحیت میشدند این اشکال ندارد .مثلا نماینده ای میخواهد با پیش کشیدن بحث جناحی آن را به رای قومیتی بیافزاید مسلم است اصلا جناح فعلا برای او مهم نیست فعلا رای مهم است این در مورد اکثر کاندیدا ها صدق میکند . امامهم این است که برای مردم چه کسی کار انجام میدهد که هیچ کس فعلاانجام نداده چه این آقا وچه دیگران . به قول آقای جلالی علت عقب افتادگی باید مشخص گردد .امیدواریم. مشکل هیچ وقت یک شخص خاص نیست .
بعضی نماینده های دوره گذشته به هر ترفند شده سعی کرده اند برنده انتخابات باشند گاها با روش نامناسب و غیر قابل قبول.همه آنها را میدانیم ومیشناسیم !!!

کامران می گوید:

فقط رحمت جلالی……………………… نجیب زنگی هم مجبور شده به سمت نورقلی پور برود چون اونجا بهش امتیاز بهتری میدن…..

ارسال نظر