میشل اوباما باروت نم کشیده را برد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 792 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:11 ب.ظ، چهارشنبه، 14 فروردین، سال 1392 نظرات بدون نظر

در آیین اختتامیه دهمین کنگره رهاورد سرزمین نور جایزه بین‌المللی، «باروت خیس» به دلیل عدم حضور سفیر سوئیس برای همسر اوباما پست شد.

13911207000063_PhotoAدر یک حرکت  ناگهانی که از پیش، پیش بینی نمی شد ناگهان میشل اوباما موفق شد در کوزه سردار بیفتد و بدون حضور برنده جایزه شود و با اینکه سوادش نم نکشیده است  باروت خیس را از هوا بزند و برنده جشنواره رهاورد شود.

آیا کسی فکر می کرد این باروت نم کشیده اینقدر صدا داشته باشد و مثل ترقه در دنیا صدا کند و آن هم سهم همسر رئیس جمهور ابر ناقدرت آمریکا شود.

بلکه قدرت زیاد نیاز به درایت زیاد هم دارد دست اسکار ناگهان از آستین کاخ سفید درآمد و آبروی چند دهه اسکار را برد و ما هم لطف کردیم دستش را از بازو قطع کردیم.

ناگفته پیداست  کسی که از آخر اول شد کاخ سفید بود ولی اینبار قرعه بنام سردار نقدی افتاد تا از آب گل آلود، جشنواره اسکار ماهی گنده ای بگیرد تا در تابه جشنواره رهاورد با جلز و ولز سرخ کندد و با این تفنگ سر پر شکاری خود ماهی به بزرگی همسر رئیس جمهور اوباما را شکار کند و ناگفته پیداست ناگهان با باروت  خیس  شکار خود را به جهانیان نشان دهد و نتیجه هورا و کف تماشاگران است اما مهمتر از همه بیچاره کاخ سفید نشین ها که نه چک زدن نه چونه ( باروت خیس ) رو بردن توخونه! مبارکشان باشه!

باید کاخ سفید بداند همیشه درب دنیا  به یک لنگه  نمی چرخد، یک وقتی هم می بینی که بهرحال تو دنیا افراد زیرکی پیدا می شوند و با حرکات قشنگ صحنه های قشنگتری بوجود می آورند وحالا که آقای رئیس جمهور لطف کردند و با  جرأت با ارسال خانمش به اسکار سوتی به این بزرگی داده اند چرا ما بهره برداری نکنیم! آخه کی بهتر از ما!…

البته برد خبری خوبی هم در شلمچه داشت و رسانه های زیادی شرکت کردند تا بر مرقد شهدای به خون تپیده کربلای ایران  و آن هم در ایام نوروز و شهادت بی بی دوعالم  حضرت فاطمه (س) میثاقی باشد با شهداء که هرگز ما شهدا را فراموش نخواهیم کرد و از آرمانهای آنان کوتاه نخواهیم آمد.

وبه یاد جنایتکاران بیندازیم که ماعقبه عقیدتی داریم که با آرمان شهدا و هدایت انبیاء و اولیا پیوند خورده است واگر بردباری می کنیم بخاطر نجابت ماست نه جاخوردن از بی حیایی  دشمن واینکه شهدا به ما آموخته اند که از سیری شکم مستکبران بواسطه گرسنگی شکم فقرا سکوت نکنیم واگر به اندازه یک باروت خیس هم که شده فریاد خود را به گوش جهانیان برسانیم و بیاد آنان گفته امام (ره) خود را بیندازیم که آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند و گفته خلف آن حضرت مقام عظمای ولایت و رهبری که فرمدند: اگر اسرائیل غلطی بکند …. و این خود اذعان به این معنی است که ما راه شهداء را فراموش نخواهیم کرد حتی  صهیونیست ها در پشت خاکریزهای مثلثی در کمین باشند.

شهدا رفته اند اما کربلا بجاست و ردپای شهدا پاک نشده است شهدا رفته اند و کربلای پنج در نقطه زمانی رفته است ولی شلمچه پرچمی است که تا ابد در اهتزاز است و چراغی است که برای هدایت جاماندگان و رهروان راه هدایت را نشان می دهد، خرازی رفته است اما بی دست و بی اثر زیرا درس از فاطمه گرفته بود که برای بودن باید همه چیز خود را فداکرد تا کربلا بماند و تا راه حسن و شهدا جاودانه باشد دراین راه ستمگران غرق خواهند شد زیرا این راه تمامی ندارد و نسل ما نه اولین این رهروان است و نه آخرین آن خواهد بود.

نویسنده رادکانا: محک

ارسال نظر