میراث فرهنگی و ثبت احوال گلستان گزینه های پیش روی احسان مکتبی برای مدیر کلی!
تعداد بازدید تعداد بازدید: 707 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:06 ب.ظ، پنج شنبه، 29 خرداد، سال 1393 نظرات یک نظر

بنظر می رسد احسان مکتبی فعال فرهنگی، اجتماعی سیاسی شهر گرگان برای مدیر کلی اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری و اداره کل ثبت احوال استان گزینه اصلی باشد.

thumb271-c753f26fa804d7d366dde050ca4c6f15به گزارش رادکانا، بعد از اینکه قضیه احسان مکتبی برای تصدی مدیریت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان بهم خورد گویا در حال حاضر مکتبی برای یکی از ادارات میراث فرهنگی و گردشگری و یا اداره کل ثبت احوال استان گلستان در نظر گرفته شده است .

احسان مکتبی متولد سال 52 روستای محمد آباد گرگان است که در حال حاضر دانشجوی دکترای علوم سیاسی بوده و از یادگاران هشت سال دفاع مقدس و برادر سردار شهید صادق مکتبی می باشد .

او اهل روستای محمد آباد ، سیاسی ترین روستای استان گلستان و یکی از روستاهایی است که سالها پایگاه اصلاح طلبان سنتی و پیرو انقلاب بوده و از نماینده ولی فقیه در استان نیز همواره دفاع کرده اند .

شاید انتصاب احسان مکتبی به سمت مدیریت یکی از این ادارات بتواند انتظارات مردم این ر وستاها که 35 سال است از حرکات اصلاحی در بدنه دولت و آیت الله نورمفیدی به عنوان نماینده ولی فقیه در استان حمایت کرده اند ، را برآورده کند .

به عقیده بسیاری از اصلاح طلبان ، مکتبی در قضیه مدیریت ارشاد هم می توانست نفر برگزیده باشد اما برخی از اصلاح طلبان تندرو در این قضیه از وی حمایت نکردند و نهایتا وی به این جایگاه که در تخصص اش بود نرسید .

احساسن مکتبی مدیر مسئول دو روزنامه گلشن مهر است که نزدیک به 15 سال است که سابقه روزنامه نگاری دارد . 

گل رامیان می گوید:

سلام همکارگرامی
لطفا گل رامیان فراموش نکنید
باتشکر

ارسال نظر