“میریام کری” طعمه مانور تمرینی پلیس آمریکا + تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 572 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:08 ب.ظ، چهارشنبه، 17 مهر، سال 1392 نظرات بدون نظر

پرواز هلی کوپتر و امنیتی کردن اطراف کاخ سفید فقط برای یک خودروی مشکوک که راننده آن یک خانم اعلام شده بود نشان می دهد نیروهای امنیتی “میریام کری” را به سوژه ای برای انجام یک مانور با طعمه واقعی تبدیل کرده بودند.

4به گزارش رادکانا، چند روز قبل بود که با انتشار خبر کشته شدن یک مادر آمریکایی در مقابل چشمان فرزند خردسالش به دست پلیس آمریکا اعتراضات متعددی در گوشه و کنار دنیا صورت گرفت.

in loving memory of miriam carey این جمله نهایت عشق کسانی است که اعتقاد دارند میریام کری یک مادر دلسوز و مهربان بود که به دست پلیس واشنگتن با شلیک گلوله کشته شد.عده ای از کابران فیس بوک در ذیل عکس میریام کری کامنت گذاشته اند و اعلام کرده اند او مظلومانه کشته شده است. کابری از شهر واشنگتن نوشت: من شخصا معتقد هستم او یک شخص بزرگ بود و یک مادر مهربان و پرافتخار بود.

کاربر دیگری از نیویورک نوشت: چرا پلیس به لاستیک شلیک نکرد! در حالی که میریام در ماشین بود و آنها میتوانستند او را متوقف کنند.میریام کری متخصص بهداشت دهان و دندان ۳ اکتبر ۲۰۱۳ در شهر واشنگتن توسط حفاظت کاخ سفید در حالی که در محاصره پلیس گرفتار شده بود با ضرب گلوله در مقابل چشمان کودک خردسالش کشته شد.

1

صفحه فیس بوک هواداران میریام کری (Miriam Carey‎‏)

 

US-POLITICS-SHOOTING-CAPITOL

 اکثر کاربران فیس بوک در آمریکا و کانادا معتقد هستند پلیس و نیروهای حفاظت کاخ سفید میخواستند قدرت خود را در یک عملیات و مانور گسترده به جهان مخابره کنند و قدرت واکنشی خودشان را نشان دهند.یکی از کاربران فیس بوک نوشت: اگر ۱۱ ستامبر واقعی بود این همه نیروی امنیتی سال ۲۰۱۱ کجا بودند؟

 3پرواز هلی کوپتر و امنیتی کردن اطراف کاخ سفید فقط برای یک خودروی مشکوک که راننده آن یک خانم اعلام شده بود نشان می دهد نیروهای امنیتی “میریام کری” را به سوژه ای برای انجام یک مانور با طعمه واقعی تبدیل کرده بودند.

4

پلیس اعلام کرده که میریام کری ازموانع امنیتی بدون توجه به هشدار عبور کرده است اما اسناد نشان میدهد که سپر و جلوی پنجره ماشین سالم است و هیچ آسیبی ندیده است.سوال اینجا است ادعای پلیس و حفاظت کاخ سفید چگونه با این سند توجیه می شود.

5

 کودک وحشت زده”میریام کری” که شاهد کشته شدن مادرش بود توسط پلیس واشنگتن بازداشت شد./مرصاد

ارسال نظر