میزان در نظام اسلامی شخص مقام معظم رهبری است و این امر باید در سرلوحه کارها قرار گیرد.
تعداد بازدید تعداد بازدید: 993 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:14 ب.ظ، پنج شنبه، 11 آبان، سال 1391 نظرات بدون نظر

خبرگزاری رادکانا: در ساعت ۱۰ صبح روز یکشنبه جلسه شورای اداری با حضور کلیه اعضا و مدیران دستگاههای اداری و نهادها برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری رادکانا، آقای الیاسی فرماندار شهرستان ضمن خوش آمدگویی به اعضای شورای اداری به سفر پربرکت مقام معظم رهبری به استان خراسان شمالی و ویژگی های این سفر و استقبال و بازتاب آن به شرح ذیل پرداخت:

1-استقبال بسیار باشکوه و کم نظیر که نشان داد محدود به قومیت خاص نبوده است و همه اقشار جامعه حضور داشتند.

2-حضور نسل سوم و چهارم انقلاب و استقبال از مقام معظم رهبری که نشان دهنده اعتقاد راسخ جوانان به رهبری و نظام است.

3-این استقبال سیاسی نیست بلکه اعتقادی و بر اساس یک باور دینی یعنی استقبال از ولی فقیه و نائب امام زمان (عج) می باشد.

4-در شرایط تحریم و فشارهای خارجی این استقبال پاسخ مناسبی بود برای استکبار جهانی.

5-این سفر و استقبال نشان داد که مردم با این نظام پیمان عمیق قلبی دارند و با تمام توان پای نظام ایستاده اند و از شاخصه های اصلی نظام دفاع می کنند.

6-تأثیرگذاری کلام مقام معظم رهبری که از عمق جان بر می اید و بر دل های می نشیند و…

ایشان ادامه دادند: که شرایط نظام خاص است و با استقامت، صبر و پایداری از این گردنه ها یکی پس از دیگری عبور خاهیم کرد و یکی از افتخار دیگری برای نسل آینده خواهد بود و دشمن نیز با سیاست ها و توطعه های خود قصد دارد تا فاصله مانده به انتخابات این مقاومت ها را بشکند و برای رسیدن به هدف شش راهبرد را ترسیم نموده است.

راهبرد اول:

تشدید فشارها در انتخابات با هدف تأثیرگذاری در انتخابات یازدهم ریاست جمهوری و تغییر در ساختار حکومتی کشور با این غفلت که هواداری ملت یک بحث اعتقادی است و مردم از فشارها خسته نمی شوند.

راهبرد دوم:

بحرانی جلوه دادن فضای کشور با عناوینی چون سرشکستگی، بی اعتقادی مردم بر اثر فشار بر زندگی آنان.

راهبرد سوم:

القای یأس و ناامیدی در بین جوانان و اینکه مثلث دیگر توان عبور از این گردنه های سخت را ندارد با غفلت از اینکه مثلث ایران بیش از هر زمان دیگری احساس قدرت می کنند و این احساس متکی بر ایمان و وحدت است.

راهبرد چهارم:

فضاسازی ناحق پیش از انتخابات و عنوان نمودن بحث انتخابات آزاد که از نظر آنان انتخاباتی است که کاندیدای آنان رأی بیاورند و اگر کاندیدای آنها رد صلاحیت شد و یا رأی نیاورد بگویند که انتخابات آزاد نیست.

راهبرد پنجم:

تحریم ها بخاطر پافشاری ایران بر حق مسلم هسته ای است در حالی که این تحریم ها موضوع جدیدی نبوده و از شروع انقلاب تاکنون ادامه داشته است و این تحریم ها بخاطر بازگشت ایران پای میز مذاکره است.

راهبرد ششم:

انتشار شایعات بخصوص در بخش های سیاسی و امنیتی کشور است.

همه این استراتژی ها برای انتظام از مثلث ایران است که در برابر زیاده خواهی های آنها ایستاده اند و الگوی جدید حکومتی را ارائه نموده و فشارها و حرکت های اسلامی در جهان شده اند و هدف دشمن نیز القای این نکته است که تنها راه نجات کشور کوتاه آمدن در مقابل آمریکاست که می خواهند این موضوع را در درون جامعه ایجاد نمایند.

آقای الیاسی ادامه داد: امروز همه مردم درگیر این جنگ اقصادی با دشمن هستند و این امر هشیاری مردم بخصوص مسئولین را می طلبد و نکاتی را به شرح ذیل به مسئولین تأکید نمود.

1-رسیدگی به حقوق مردم و بخصوص به حقوق محرومین و در این راستا هرکس در حوزه عمل خویش به سراغ مردم و حل مشکلات آنها برود تا افرادی نباشند که به کمک ما نیاز دارند ولی از آنها غافل باشیم.

2-ایجاد نشاط، شادابی و امید در جامعه و دقت شود که سخنی از یاس و ناامیدی زده نشود که این به نفع نظام و کشور نیست.

3-میزان در نظام اسلامی شخص مقام معظم رهبری است و این امر باید در سرلوحه کارها قرار گیرد.

4-تشدید نظارت ها و کنترل در بازار توسط دولت، اصناف و خود مردم که در این امر نقش اداره صنعت، معدن، تجارت و تعزیرات حکومتی از اهمیت خاص برخوردار است.

ایشان همچنین از اعضای کارگروه توسعه بخش کشاورزی شهرستان بخصوص مدیریت جهاد کشاورزی و بانک کشاورزی استان و شهرستان تشکر نموده و آن را فرصت مناسبی برای ایجاد اشتغال دانست زیرا از ویژگی هایی همچون تنوع شغلی، سود ارزان، سهم آورده کمتر و تسریع در استعلام ها و بررسی پرونده ها توسط اعضای کارگروه در یک جلسه برخوردار است و هدایت شکرت های تعاونی فعال در بخش های مختلف کشاورزی در این حوزه را تأکید نمود.

فرماندار شهرستان در خصوص طرح پزشک خانواده به این نکته اشاره نمود که سیاست گذاری ها در این حوزه در شهرستان روند مطلوبی را داشته و طرح موضوع در جلسه شورای اداری به منظور آگاهی مدیران از موضوع و اطلاع رسانی به جامعه هدف می باشد تا افکار عمومی دچار شبهه نگردد و در اجرا نیز مدیران همکاری لازم را بعمل آورند و زمان اجرایی و عملیاتی آن نیز با تدبیر دانشگاه علوم پزشکی و شبکه بهداشت و درمان شهرستان اعلام خواهد شد.

ایشان در پایان به حضور فعال مسئولین در برنامه ها و مناسبت های مختلف در شهرستان تأکید نمود.

خبرگزاری رادکانا

ارسال نظر