می‌خواهیم جابه‌جایی و تحول قدرت صورت گیرد/۱+۵ حامیان اصلی شاه خائن هستند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 369 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:37 ب.ظ، پنج شنبه، 24 اردیبهشت، سال 1394 نظرات بدون نظر

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: به پیچ تاریخی رسیده‌ایم که می‌خواهیم جابه‌جایی قدرت و تحول قدرت صورت گیرد و ما درگیر یک جنگ تمام عیار در نبرد سیاسی هستیم.

image260553به گزارش رادکانا به نقل از دانا، سردار محمدرضا نقدی پیش از ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه فرمانده سپاه قدس گیلان با گرامیداشت یاد شهدا، عظمت امروز کشور را مدیون خون پاک شهدا دانست و اظهار کرد: تحولاتی در دنیا در حال شکل‌گیری است.

وی حوادث هر کدام از کشورهای منطقه را به تاسی از انقلاب اسلامی دانست و افزود: امروز سوریه و فلسطین، یمن و … به تاسی از انقلاب اسلامی برای اسلام جانفشانی می‌کنند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه امروز اسلام با سرعت در حال پیشروی است، تصریح کرد: درهای دنیا هر روز به روی اسلام باز می‌شود و این دستاورد شهدای بزرگوار و امام راحل و رهبری و فرمانده‌ای است که از راه امام (ره) ذره‌ای عقب ننشست.

وی با بیان اینکه هر روز دشمن در حال رو به زوال پیش می‌رود، گفت: به پیچ تاریخی رسیده‌ایم که می‌خواهیم جابه‌جایی قدرت و تحول قدرت صورت گیرد و ما درگیر یک جنگ تمام عیار در نبرد سیاسی هستیم.

نقدی 1+5 را حامیان اصلی شاه خائن دانست و اظهار کرد: هر کدام از این کشورهای حامی شاه خائن بودند و ظلم‌های زیادی روا داشتند.

وی اضافه کرد: وقتی حرکات دشمنان شکست خوردند متوسل به صدام شدند و همه کشورهایی که امروز طرف مذاکره با ایران هستند از صدام حمایت کردند و بمب شیمیایی دادند و باز شکست خوردند و در سال 88 فتنه را برنامه‌ریزی کردند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه در عرصه اقتصادی درگیر جنگ هستیم، تصریح کرد: قیمت نفت را پایین آوردند و انواع توطئه‌ها در این میدان ترسیم شده است.

وی فعالیت شبکه‌های ماهواره‌ای و هزاران شبکه اینترنتی را جنگ فرهنگی داست و یادآور شد: دشمنان ایران اسلامی تلاش‌های زیادی انجام دادند و در حال انجام هستند و درگیر جنگ تمام عیار در تمام عرصه‌ها از جمله امنیتی هستیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر