می تونم با سه تا تکبیر با زن شما محرم بشم
تعداد بازدید تعداد بازدید: 595 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 7:54 ب.ظ، دوشنبه، 29 مهر، سال 1392 نظرات بدون نظر

مفتی سلفی مشغول سخنرانی برای افراد خط مقدم بود که دید یکی از میان جمعیت برخاست و به طرف همسرش آمد و یک تیکه پارچه روی زن او انداخت و سه تا تکبیر گفت و گفت : تو محرم من شده ای .

thumb271-a57f94090026478f052da23fb712c76fبه گزارش رادکانا، حکایت تکفیری ها این روزها بجاهای حساس رسیده و حوادثی که از این گروهها نقل می شود تکان دهنده است .

 بعد از دستور فتوای جهاد نکاح توسط مفتی های وهابی بسیاری از تکفیری های تندرو زنان و دختران خود را به سوریه فرستادند و حوادث بسیار تلخی را رقم زدند که شنیدن آن تجربه تلخ تاریخی است .

اخیرا برخی مفتی های وهابی اعلام کردند که زن شوهردار را می توان با انداختن یک تکه پارچه و گفتن سه تا تکبیر محرم کرد .

یکی از روحانیون تکفیری به همراه خانواده خود به خط مقدم جنایات علیه مسلمانان و شیعیان در سوریه رفته بود تا سلفی های خط مقدم را تشویق به ادامه جنگ کند تعریف می کرد که وقتی در حال سخنرانی بود ناگهان یکی از فرماندهان از میان جمعیت بلند می شود و به طرف زن این روحانی وهابی می رود .

این فرد تیکه پارچه ای را روی زن انداخته و سه تا تکبیر می گوید و به زن می گوید که تو محرم من هستی . آن مرد با دیدن این صحنه گفت : مرتیکه چیکار می کنی .

گفت : مگر خودتان فتوا نداده اید که با انداختن پارچه و گفتن سه تا تکبیر می توان زن شوهردار را صیغه و محرم کرد .

مفتی سلفی مانده بود چه بگوید و ناچارا به عقب برگشت و به خانه آن مرد رفت . تکه پارچه ای گرفت و روی زن آن فرمانده انداخت و سه تا تکبیر گفت .

آری ؛ این حال روز گروهی است که نمی داند از کجا آمده و به کجا می رود و آلت دست آمریکا شده و خودشان تیشه به ریشه خودشان می زنند .

هر روز خبری ، هر روز فتوای عجیب تری ، هر روز قهقرا و انحطاط بیشتری ، هر روز وحشی گری بیشتری ، هر روز …

 

** عبرت آموزی :

آمریکا ، اسرائیل و دیگران سران نظام سلطه از همه آنچه در سوریه می گذرد ، ذوق مرگ شده اند . چرا ؟

اولا : هر چه در کشور سوریه و تحت هر نام و عنوانی کشته شود از خانواده بزرگ جهان اسلام است و این کشتار همان چیزی است که صهیونیزم یهودی می خواهد .

ثانیا : سران و مفتیان اصلی و پس پرده جریان های سلفی گری و وهابیت شناخته تر می شوند و در آینده مورد بهره برداری های دیگر قرار می گیرند .

ثالثا : اختلاف بین گروه های مختلف مسلمان عمیق تر شده و آتش کینه و کشتار شعله ورتر می شود و کشورهای مسلمان روی آرامش و امنیت را نمی بینند تا چه برسد به توسعه ، آبادانی و پیشرفت .

رابعا : تروریست های تندرو در قالب ارتش آزاد ، تروریست ، شورشی ، سلفی گری ، وهابیت و … که همواره تهدیدی برای آمریکا و سایر کشورها محسوب می شوند به صورت نامحدود و روزانه در سوریه تلف می شوند .

خامسا : درگیری های و حوادث سوریه ، سایر کشورهای مسلمان را هم چند تکه کرده است و این به معنای تشدید ، توسعه و تعمیق اختلافات در بلاد اسلامی است .

* نکته مهم : آنچه امروز تحت عناوین وهابیت و سلفی گری دیده و شنیده می شود ، هیچ ریشه و منشا دینی و اسلامی ندارد و بلکه 100 درصد سیاسی است و سوی دشمنان قسم خورده و تاریخی مسلمان برنامه ریزی و هدایت می شود .

 

* چند کاریکاتور و عکس از میلیونها فیلم ، عکس ، کلیپ ، کاریکاتور ، خبر ، گزارش و … ای که روزانه از این جماعت منتشر می شود : 

13920325160829765 PhotoL

c82d632c9fce

alalam 635040821076967163 25f 4x3

IMAGE635159654701932370

jahad-nekah-11

jahadnekah

ارسال نظر