می خواهند مردم در صحنه نباشند / تنها نام بسیجی روی خودمان گذاشتن چیزی را درست نمی‌کند، باید تفکر بسیجی را گسترش داد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 229 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:26 ق.ظ، دوشنبه، 17 آبان، سال 1395 نظرات بدون نظر

این‌ها می‌خواهند انقلاب نباشد، می‌خواهند مردم در صحنه نباشند، در خارج از متن انقلاب باشند؛ چون تجربه کردند در هر انقلابی در تاریخ بشریت، اگر مردم از صحنه خارج شدند، آن انقلاب شکست خورد.

26246_301به گزارش سرویس جهاد و مقاومت رادکانا، یکی از افتخارات استان گلستان سردار محمدرضا عسگری جانشین لشکر 25 کربلا می باشد .

سردار شهید عسگری قبل از یک عملیات سخنرانی جانانه ای کرد که نشان از بلوغ و بینش بالای این شهید بزرگوار دارد .

او گفت : امروز همه این‌ها دست به دست هم داده‌اند. امروز امریکا نیز احساس خطر می‌کند، اسرائیل، این تجاوزگر قرن نیز خود احساس خطر می‌کند. برای همین می نشینند کنار هم، با هم هماهنگی می‌کنند.

برای خروج مردم از هویت خویش، از اصل خویش، از متن انقلاب، دارند برنامه می‌نویسند.

این‌ها می‌خواهند انقلاب نباشد، می‌خواهند که مردم در صحنه نباشند، در خارج از متن انقلاب باشند؛ چون تجربه کردند که در هر انقلابی در تاریخ بشریت، اگر مردم از صحنه خارج شدند، آن انقلاب شکست خورده است.

در صحنه ماندن مردم چیست؟ آیا در صحنه ماندن این است که در تظاهرات شرکت کنیم و شعار بدهیم و بس؟

خیر، این در صحنه ماندن یک امت اسلامی، در یک حکومت الهی نیست. امت اسلام در حکومت الهی باید زیر یک تشکل و تشکیلات سازماندهی شود. در صحنه ماندن ما آن روزی است که ما در یک تشکیلات سازماندهی شویم.

ابرقدرت‌ها و تمام مغزهای متفکر کافر دنیا، وقتی کوچک‌ترین عملیات از سوی ما می‌شود، تمام مغزهای دنیا را در یک جا جمع می‌کنند، مثل بغداد و تصمیم می‌گیرند.

ما هم نیاز به یک تشکل داریم، نیاز به یک انسجام داریم. همه ما باید در یک تشکیلات مهیای انجام کارها شویم. با وحدت و هماهنگی و اطاعت امرکردن از ولایت.

به قول قرآن، مهیا شدن هم باید طوری باشد که دشمنان بترسند، وحشت کنند. در آن صورت می‌گویند، این یک تشکل قوی اسلامی است، می‌ترسند و ما پیروز می‌شویم.

تنها در صحنه ماندن، در تظاهرات شرکت کردن، شعار دادن، پیروزی نمی‌آورد. فرمان امام در تشکیل بسیج، ارتش بیست‌میلیونی چیست؟

الآن ما فقط سه‌میلیون بسیجی داریم. دیدید وقتی امام دستور تشکیل بسیج را دادند، چه اتفاقی افتاد؟ وضعیت جنگ 180 درجه برگشت به طرف ما و ما پیروز شدیم.

با همین فرمان امام بود که کمر دشمن شکست، از ارتش بیست‌میلیونی ترسیدند.

اصلاً از بسیج، از تفکر آن می‌ترسند. تفکرِ بسیجی برآمده از آرمان‌های حضرت امام خمینی. ما به ‌واسطه همین تشکیلات بسیج، توانستیم این قدرت‌ها را شکست بدهیم.

آیا واقعاً همه مردمی که این همه برای انقلاب زحمت کشیدند و بعد از انقلاب در صحنه درگیری با گروه ها مقاومت کردند، امروز توانستند در درون این تشکیلات راه پیدا کنند؟ نکند روزی که امام دستور بسیج عمومی را بدهند، هنوز یک سری به دنبال یاد گرفتن اسلحه باشند؟ چرا نمی‌روید سراغ این تشکل‌ها؟

امروز استکبار در حال اندیشیدن به بیست سال دیگر است که شما را از صحنه انقلاب و بسیج بیرون کند. بروید و بسیجی باشید. تنها نام بسیجی روی خودمان گذاشتن هم چیزی را درست نمی‌کند، باید تفکر بسیجی را گسترش داد. دشمن از همین تفکر می‌ترسد…

انتهای پیام /

ارسال نظر