نارضایتی مردمی بعلت قطع آب شرب در برخی روستاهای کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 665 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:12 ب.ظ، شنبه، 6 مهر، سال 1392 نظرات ۲ نظر

اخیرا در برخی روستاهای شهرستان کردکوی نارضایتی مردمی بعلت قطع آب شرب در مواردی همچون شکسته شدن لوله آب شرب بوجود آمده است.

images (1)به گزارش خبرنگار رادکانا، اخیرا در برخی روستاهای شهرستان کردکوی  نارضایتی مردمی بعلت قطع آب شرب در مواردی همچون شکسته شدن لوله آب شرب بوجود آمده است.

بعنوان نمونه بعلت شکسته شدن لوله آب شرب در روستای نامن از سرچشمه آن آب جنگل،‌ آب روستاهای شموشک و نامن کاملا قطع شده است که باعث نارضایتی مردم و هجوم به سوی چاههای آب  شده است.

آب شرب روستاهای شموشک و نامن از آب چاه و چشمه تأمین می شود و فاقد آب لوله کشی از اداره آب و فاضلاب است و مردم سالها قبل خود لوله کشی آب را انجام داده اند و لوله کشی آن قدیمی است که هر از چند گاهی بعلت قدیمی بودن سیستم آب لوله کشی آن دچار شکستگی می شود.

سیستم لوله کشی آب روستاهای فوق الذکر باید تعویض و مردم این روستاها با  پذیرفتن و درخواست  پیوستن به اداره آب و فاضلاب و  پرداخت آب بها می توانند از این وضعیت بحران نجات یابند.

صمدي يساقي می گوید:

من نمیدونم این آقای رئیس آب وفاضلاب رو کی گذاشت؟؟؟؟آخه این چه وضعشه یعنی من باید به گوشی شما زنگ بزنم تا شما پیگیری کنید ؟به خدا حمام ساعت 3صبح میریم تازه بعد 5دقیقه آب کم فشار میشه سرد میشه .فقط دوست دارم پیگیری نکنه آقای رئیس؟؟؟باتشکر

گلستان بلاگ می گوید:

با تشکر از مطلب خوبتان.
مطلب شما با نام خودتان در گلستان بلاگ منتشر شد.
گلستان بلاگ منتظر مطالب شماست.
http://golestanblog.ir/?p=8674

ارسال نظر