نارضایتی مددجویان کمیته امداد کردکوی از عدم پرداخت بموقع حقوق از سوی پست بانکها
تعداد بازدید تعداد بازدید: 757 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:28 ب.ظ، دوشنبه، 23 دی، سال 1392 نظرات بدون نظر

چند روزیست برخی مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان کردکوی به پایگاه خبری تحلیلی رادکانا مراجعه کرده و از عدم پرداخت بموقع حقوق از سوی پست بانکها اعلام نارضایتی کردند.

80730301-4515900به گزارش خبرنگار رادکانا، چند روزیست برخی مددجویان شهرستان به پایگاه خبری تحلیلی رادکانا مراجعه کرده و از عدم پرداخت بموقع حقوق از سوی پست بانکها اعلام نارضایتی کردند.

بر اساس این گزارش طبق بررسی بعمل آمده هفدهم هر ماه حقوق مددجویان از طرف کمیته امداد امام خمینی (ره) به حساب پست بانک ها واریز می شود اما متأسفانه پست بانکها با نگه داشتن این پول حدود 13 روز جهت سود بیشتر، حقوق مددجویان را در اول هر ماه پرداخت می نمایند که این امر موجبات نارضایتی مددجویان را فراهم آورده است.

بیشترین نارضایتی ها مربوط به پست بانکهای روستاهای نامن، گرجی محله، دنگلان و … است که با عدم پرداخت به موقع نارضایتی مددجویان را موجب شده است که تذکر لازم به مدیر پست بانک در جهت پرداخت بموقع حقوق این قشر ضعیف جامعه می تواند از درگیری های لفظی و تنشهای آتی جلوگیری نماید.

اکثر مددجویان کمیته امداد که از قشر ضعیف و کم درآمد جامعه می باشند از پست بانکها حقوق دریافت می نمایند که متأسفانه با این عامل تبدیل به معضلی شده و امروزه زیاد به چشم می آید روبرو هستند.

لذا مدیران دستگاههای مرتبط و ذیربط باید قاطعانه در جهت کمک به این قشر از مردم که دریافت حقوق ماهیانه آنان در این مقرر برایشان از اهمیت بالایی برخوردار است اقدام نمایند و با پست بانکهای مربوطه برخورد کنند.

ارسال نظر