نامه انتقادی یک فعال فرهنگی اجتماعی به نماینده گرگان / تربتی نژاد وکیل المله باشد نه وکیل الدوله!
تعداد بازدید تعداد بازدید: 263 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 7:23 ب.ظ، سه شنبه، 9 آذر، سال 1395 نظرات بدون نظر

تشویش اذهان عمومی حکم جلب محمود صادقی است یا یا شانتاژ مجلسی برای عدم استیضاح وزیری که جان ملت شریف ایران را در مقابل بیمه می سنجد؟؟؟؟ شما درباره حادثه ریلی اخیر چه اقدامی در جهت منافع ملت ایران کردید؟

96به گزارش سرویس سیاسی رادکانا به نقل از گلستان ما، محمد جواد ساوری فعال فرهنگی اجتماعی استان گلستان خطاب به دکتر نورمحمد تربتی نژاد طی نامه ای نوشت : “مرقومه جنابتان را (بعنوان وکیل الوکلا بودن بجای وکیل المله بودن) در دفاع تمام قد از نماینده قذاف و تهمت زن یعنی آقای محمود صادقی (شیخ مکلّا شده و تغییر چهره و تغییر لباس داده لیست امید) مطالعه نمودم.

بر خود فرض میدانم فارغ از هرگونه بی انصافی و بی اخلاقی های سیاسی نکاتی را جهت تنویر افکار عمومی عرضه بدارم.

بعنوان یکی از شهروندان ۸۰ میلیونی ایران اسلامی و به تبع یکی از شهروندان گلستانی که شما مفتخر به نمایندگی بنده و امثالنا هستید سئوالاتی ذهن بنده را مشوش کرده است که از شما تقاضا دارم که با پاسخ دادن صریحتان اسباب تنویر افکار بنده و ملت شریف ایران را فراهم نمایید که اگر پاسخ ندهید برسر پل صراط عقبی که بدان مومن هستید از شما نخواهم گذشت.

در مرقومه جنابتان به رییس قوه مقننه کراراً از لفظ تشویش اذهان عمومی استفاده فرمودید ،لازم به ذکر است تشویش اذهان عمومی در این چند ماهه آغاز کار مجلس دهم به کررات صورت گرفته که متاسفانه شما و همکارانتان هیچگونه موضع صریحی در باب آن امور اتخاذ نفرمودید که ابعاد مختلف این امورات مشوش کننده اذهان را به حضورتان یادآور میشوم:

۱.تشویش اذهان ملت شریف ایران اسلامی آنجایی است که شما و دیگر نمایندگان در مراسم تحلیف ،به قرآن مجید سوگند یاد کردید که حافظ منافع ملت باشید تا دولت و حزب و گروه خاصی…..ولی آبانماه گذشته طی مصوبه ای با بازگرداندن حقوق نجومی به ناحق اخذ شده توسط برخی مدیران فرصت طلب ذخایر نظام نامیده شده ، به بیت المال نه تنها مخالفت کردید بلکه هیچ قدمی در جهت برکناری و استیضاح مدیران و مسئولین خاطی برنداشتید….

آیا این اقدام شما نمایندگان تشویش اذهان عمومی نیست؟ شما در این مقوله چه اقدامی  انجام داده اید؟

2.تشویش اذهان عموم آنجایی است که یکی از (متاسفانه) نمایندگان مجلس شورای اسلامی و یکی از کوته فکران بزرگ زاده ( علی برعکس مطهری) شانیت یکی از معصومین را تا حد شرکت در کنسرت پایین آورده و نمایندگان محصور در مثلث زر و زور و تزویر هیچ ندایی در جهت محکوم نمودن این حنجره غیر حقگو برنیاوردند و بلکه امثال شما اقدام به محکوم نمودن علمایی کردید که در دفاع از حریم ولایت و امامت ،سینه چاک مقابل این وجیزه گویی ها ایستادند و شما بیانیه و اعلامیه صادر کردید و امثال حجه الاسلام والمسلمین دکتر احمد رضا احمدی را در سطح ملی محکوم کردید.

آیا این اقدام شما تشویش اذهان عمومی و دور نگه داشتن افکار ملت شریف از اصل هتاکی صورت گرفته نیست؟ عملکرد شما در این باب کجای پازل دفاع از حریم اهل بیت معصومین سلام الله علیها بوده است؟

3.تشویش اذهان عمومی آنجایی است که محمود صادقی ،شیخ مکلّا شده و تغییر چهره و تغییر لباس داده شده،به رییس محترم قوه قضاییه که البته منصوب رهبری است تهمت و افترا در باب اختلاس می بندد و بدون هیچ سند و مدرک مثبته ای با پشتیبانی امثال شما بر این تهمت ها پافشاری میکند و وقتی برای موضوعات دیگری که دادستان محترم تهران حکم جلب وی را( فارغ از مصونیت پارلمانی) بدلیل شکایت برخی از شکات خصوصی صادر میکند ، شما و دوستان هم حزبی تان ، وا اسلاما سر میدهید که اذهان ملت با این احکام مشوش می گردد؛

مگر شما و دوستانتان پس از پایان دولتهای نهم و دهم از همین دستگاه قضا تقاضای رسیدگی به تخلفات معاونین رییس جمهور سابق را نداشتید و آنجایی که برخورد صورت میگرفت و منجر به بازداشت مدیران خاطی می شد به به و چه چه می کردید!!!!

این دستگاه قضا همان دستگاه قضاست و این قانون همان قانون است….

حال! آیا شما با صدور بیانیه این چنینی موجب تشویش اذهان عمومی می شوید یا احکام صادره (برای احقاق حق) از سوی دستگاه قضا؟

4.تشویش اذهان عمومی آنجایی است که در ایام سوگواری دُردانه ی رسول الله(ص) و رحلت حضرتش، تعداد کثیری از هموطنان عزیز آذری زبان ما در آرزوی زیارت ضامن آهو ،بدلیل بی کفایتی و بی لیاقتی وزیر بیراهه و شرّ سازی در حادثه ریلی سمنان به خاک و خون کشیده میشوند و شما نمایندگان وکیل الدوله مجلس دهم بجای استیضاح وزیری که در طول سه سال وزارتش به کرّات  حوادث ریلی و جاده ای و هوایی رخ داده، شیخ مکلّایی را علم کرده اید و به دورش می چرخید که مبادا اذهان منوّر ملت تیز بین ایران از قصورات دولت و دولتمردان دور گردد…

حال !تشویش اذهان عمومی حکم جلب محمود صادقی است یا یا شانتاژ مجلسی برای عدم استیضاح وزیری که جان ملت شریف ایران را در مقابل بیمه می سنجد؟؟؟؟ شما درباره حادثه ریلی اخیر چه اقدامی در جهت منافع ملت ایران کردید؟

جناب دکتر تربتی نژاد؛ بعد از ورود ۶ماهه شما به مجلس چه اقدام موثر و قابل توجهی برای کشور و یا استان گلستان و یا شهر گرگان صورت گرفته است؟

اقلاً بفرمایبد ؛

در باب منطقه آزاد گلستان چه کردید؟

در باب پویا شدن صنایع کوچک و بزرگ تعطیل شده استان چه کردید؟

در باب اشتغال جوانان بیکار استان چه کردید؟ و صدها باب دیگر که در این فرصت نمیگنجند.

در آخر، بعنوان شهروندی از شهروندان نظام مقدس جمهوری اسلامی به شما بعنوان نماینده محترم مجلس،متذکر میشوم آنچه که موجب محبوبیت و شهرت مسئولین نزد ملت میشود خدمت صادقانه و رجائی گونه مسئولین خواهد بود نه صدور بیانیه و اعلامیه در تایید و حمایت از افراد معلوم الحال و بعضاً دولتمردان.

وکیل المله واقعی باشید بجای وکیل الحزب و وکیل الدوله.

شایان ذکر است براساس قانون انتخابات ،ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری (حفظهُ الله) بیانات و عملکرد نمایندگان در طول نمایندگی مطمح نظر دستگاههای نظارتی برای تایید یا رد در مراحل بعدی کاندیداتوری قرار خواهد گرفت.

( وَالسلامُ عَلی عِبادِاللهِ صالحین)

سرباز ولایت – برادر کوچک شما؛ محمدجواد ساوری

انتهای پیام /

ارسال نظر