نتانیاهو: حقیقت را درباره ایران به همه جهان می گویم
تعداد بازدید تعداد بازدید: 143 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:51 ب.ظ، چهارشنبه، 8 مهر، سال 1394 نظرات بدون نظر

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در ادعایی بی اساس اعلام کرد به کشورهای جهان می گوید با توافق هسته ای ایران، چه پیامدهایی در انتظار آنهاست.

3627192_178به گزارش رادکانا،به نقل از تایمز آو اسرائیل، “بنیامین نتانیاهو،” نخست وزیر رژیم صهیونیستی روز گذشته هنگام ترک اراضی اشغالی فلسطین برای حضور در مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک اعلام کرد: “به همه جهان می گویم چگونه با پیامدهای توافق هسته ای ایران کنار بیایند. همچنین به کشورهای جهان حقیقت را درباره اسرائیل می گویم.”
وی در ادامه افزود قصد دارد به کشورهای جهان گوشزد کند با توافق هسته ای ایران باید در انتظار چه عواقبی باشند. وی همچنین قرار است برای بررسی راه های تقویت امنیت رژیم صهیونیستی، در نیویورک با “جان کری،” وزیر امور خارجه آمریکا دیدار کند.
نتانیاهو همچنین تصریح کرد در این سخنرانی بر مسئله صلح با فلسطینی ها و تمایل این رژیم برای دستیابی به صلح تأکید خواهد کرد.
نخست وزیر رژیم صهیونیستی در ادعایی بی اساس اعلام کرد: “فلسطینیانی که با سلاح و بمب به مسجدالاقصی حمله می کنند، باید بدانند اینجا یک مکان مقدس است و حرمت اینگونه اماکن باید حفظ شود.” این درحالی است که شهرک نشینان صهیونیست با حمایت نظامیان تل آویو، هر روز صحن های مسجدالاقصی را هدف حملات خونبار خود قرار می دهند.
سخنرانی های نتانیاهو در نشست مجمع عمومی سازمان ملل در سالهای گذشته همیشه علیه برنامه هسته ای صلح آمیز ایران بوده است. وی در هر شرایطی سعی داشته مانع از دستیابی به توافق هسته ای میان ایران و قدرتهای جهانی شود.
انتهای پیام/
ارسال نظر