نتایج انتخابات برای نظام شیرین بود/ تجلیل از چهره های برتر بسیجی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 735 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:50 ق.ظ، چهارشنبه، 12 تیر، سال 1392 نظرات بدون نظر

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس بسیج و سپاه با تقدیر از حضور پرشکوه مردم در انتخابات گفت: حماسه سیاسی در انتخابات رقم خورد و نتایج آن برای نظام شیرین و با اهمیت است.

IMAGE634837528929218750به گزارش رادکانا، سردار احمد حق طلب بعداز ظهر سه شنبه در همایش تجلیل از چهره های برتر بسیج در گرگان افزود: حضور پرشور مردم در انتخابات تمام دسیسه ها را به یاس تبدیل کرد و مطالبه حماسه سیاسی محقق شد.
وی اظهار داشت: امروز ما در رقابت با جهان هستیم و باید به فردای نسل ها نگاه کرد و نباید تصور کرد که با سازش با غرب و آمریکا وضعیت بهتر می شود.
 
تعهد و عملگرایی نیاز کشور برای پیشرفت است
وی تصریج کرد: تخصص، تعهد و عملگرایی برای پیشرفت نیاز است و باید این اصول در کنار هم قرار گیرند و نخبگان بسیجی که امید نظام به آنهاست می توانند آینده کشور را رقم زننند.
سردار حق طلب بیان داشت: آینده نظام اسلامی مهون تلاش مردم و جوانان و بسیجیان است و باید برای عزت، استقلال و سربلندی کشور تلاش بیشری شود.
رئیس سازمان حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس سپاه و بسیج عنوان کرد:  در بعد از انقلاب اسلامی سختی ها و تحریمهای زیادی علیه کشور اعمال شد و با این حال از منافع خود حراست کردیم و اکنون فاصله با قله های علم و پیشرفت کم است.
وی افزود: امروز رمز کار بدست آمده و نباید توقف کرد و استکبار تمام تلاش را کرده تا مانع پیشرفت جمهوری اسلامی شود ولی این تحریمها برای ما ثمربخش بوده است.
ایران اسلامی به دنبال حفظ منافع خود است
سردار حق طلب تصریح کرد: ایران اسلامی به پشتوانه حمایتهای مردمی تلاش می کند کشور قدرتمندی از نظر علمی، نظامی و … باشد و ما دنبال حفظ منافع خود هستیم و دنبال دست یافتن به منافع دیگر کشور نیستیم.
رئیس سازمان حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس بیان داشت: کشتی انقلاب اسلامی با درایت رهبر انقلاب هدایت می شود و بار دیگر در انتخابت دست رد به سینه زیاده خواهان زده شده است.
سرهنگ سیاه مرزکوهی فرمانده سپاه ناحیه گرگان نیز با بیان اینکه بسیج باید به بسیجی بودن افتخار کند گفت: بفرمایش امام راحل، بسیجی بودن مایه سربلندی و نزدیکی به پروردگار است.
 
توسعه کیفیت اعضای بسیج
وی توسعه کیفیت اعصای بسیج و ارتقای دانش آنان را از مهمترین اهدال برشمرد و گفت: برای تحقق اهداف نیاز به تشکیلات پویا و کارآمد بوده و تا به توان ماموریتها را انجام داد.
در این مراسم از چهره های برتر بسیجی در گرگان تقدیر شد و همچنین از فرماندار گرگان نیز با اهداء یک چفیه به عنوان نماد مقاومت و ولایتمداری و لوح سپاس از وی تجلیل به عمل آمد./مهر
ارسال نظر