نتایج اولیه آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی گلستان اعلام شد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 583 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:30 ب.ظ، پنج شنبه، 3 مرداد، سال 1392 نظرات بدون نظر

نتایج اولیه آزمون استخدامی مورخ ۱۷ اسفندماه ۱۳۹۰ دستگاه‌های اجرایی استان گلستان اعلام شد.

imagesبه گزارش رادکانا به نقل از روابط عمومی استاندار گلستان، نتایج اولیه آزمون استخدامی مورخ 17 اسفندماه 1390 دستگاه های اجرایی استان گلستان اعلام شد.

در این اطلاعیه  تذکراتی به شرح ذیل آمده است: تذکر 1: اسامی اعلام شده در ذیل،به منزله اعلام نتیجه قطعی نیست و زمانی اعتبار می یابد که مدارک و مستندات مربوطه، توسط دستگاه استخدام کننده، بررسی و مورد تأیید قرار گیرد.لذا صرف درج اسامی در لیست ذیل، هیچگونه حقی را برای معرفی شدگان ایجاد نخواهد کرد.

تذکر 2: افرادی که اسامی آنها در جدول ذیل آمده است،ضروری است از تاریخ 7/5/92 لغایت 17/5/92 به اداره کل مربوطه ( به آدرس اشاره شده در شیت آدرس ادارات ) مراجعه نموده و مدارک ذیل را به امور اداری آن دستگاه تحویل نمایند؛ بدیهی است عدم مراجعه در موعد مقرر،به منزله انصراف تلقی خواهد شد و فرد پذیرفته شده،حق هیچگونه اعتراضی را بعد از تاریخ اعلام شده نخواهد داشت.

تذکر3: داوطلبان مدعی بومی شهرستان محل خدمت در صورتی که محل تولد شناسنامه آنها با محل خدمت مورد تقاضا یکی نباشد، ضروری است گواهی حداقل دو مقطع تحصیلی ( ابتدایی، راهنمایی و یا دبیرستان) را به دستگاه استخدام کننده ارائه کنند،در غیر این صورت، در صورتی که قبولی آنها از محل سهمیه بومی شهرستان بوده باشد، این نتیجه کان لم یکن خواهد شد و فرد حق هیچگونه اعتراضی را نخواهد داشت.

مدارک لازم :

1. اصل و تصویر آخرین مدرک تحصیلی

2. اصل و تصویر تمام صفحات شناسنامه

3. اصل و تصویر کارت ملی (پشت و رو)

4. اصل و تصویر برگ پایان خدمت نظام وظیفه عمومی و یا معافیت دائم (ویژه اقایان)

5.  دو قطعه عکس 4*3 جدید، تمام رخ، پشت نویسی شده

** مدارک دال بر ایثارگری و معلولیت، برای افرادی که در زمان ثبت نام خود را معلول یا ایثارگر معرفی کرده اند.**

** برای مشاهده نتایج آزمون استخدامی اینجا را کلیک کنید.

** برای مشاهده آدرس دستگاههای اجرایی اینجا راکلیک کنید.

ارسال نظر