نتایج نهایی آزمون دوره های دکتری سال ۹۶ دانشگاه‌ها اعلام شد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 104 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:59 ب.ظ، شنبه، 4 شهریور، سال 1396 نظرات بدون نظر

نتایج نهایی آزمون دوره های دکتری سال ۹۶ همه دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی و دانشگاه آزاد اعلام شد.

به گزارش سرویس علمی رادکانا؛ نتایج نهایی آزمون دوره های دکتری سال ۹۶ همه دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی و دانشگاه آزاد اعلام شد.

امیررضا شاهانی سرپرست سنجش و ارزیابی دانشگاه آزاد در گفت و گو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اظهار کرد: بر طبق مصوبه مجلس برای اولین بار امسال اعلام نتایج نهایی آزمون‌های کارشناسی ارشد و دکترای دانشگاه آزاد به سازمان سنجش آموزش کشور سپرده شده است و نتایج از طریق این سازمان اعلام می‌شود.

وی عنوان کرد: نتایج مصاحبه‌های دکتری دانشگاه آزاد پردازش و در اختیار سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفته است و تا 10 شهریور کارشناسی ارشد از طریق سایت سازمان سنجش اعلام می‌شود.

حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش نیز در این خصوص در گفت و گو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ گفت: براساس برنامه زمانی پیش بینی شده اسامی قبول شدگان آزمون دکتری نیمه متمرکز همه موسسات آموزش عالی از جمله دانشگاه آزاد بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفته است.

وی بیان کرد: کارنامه نتیجه نهایی آزمون داوطلبان شرکت در گزینش دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی از بعدازظهر فردا بر روی سایت سنجش قرار می گیرد و نتایج داوطلبان دانشگاه آزاد نیز بر روی سایت مرکز سنجش این دانشگاه قرار می گیرد.

پذیرفته‌شدگان در یکی از روز‌های سه‌شنبه هفتم شهریور و چهارشنبه هشتم شهریور ماه برای ثبت‌نام به دانشگاه و یا موسسه آموزش عالی ذیربط مراجعه کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر