کردکوی با بالاترین درصد مشارکت در انتخابات ۹۲ در استان گلستان+ اسامی کاندیدا و تعداد رأی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,569 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:08 ب.ظ، شنبه، 25 خرداد، سال 1392 نظرات ۳ نظر

شمارش آرای انتخابات شورای شهر کردکوی پایان یافت و ۷ کاندیدای راه یافته به شورای این شهر مشخص شدند.

shoora4به گزارش خبرنگار رادکانا، در راستای تحقق خلق حماسه سیاسی مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه شهر کردکوی با افتخار و عزمی راسخ پای صندوق های رأی حاضر شدند و شوراهای مورد نظر خود را برای اداره امور شهر برگزیدند.

لازم به ذکر است که در شهرستان کردکوی 44717 نفر واجد شرایط برای شرکت در رأی گیری داشتیم که از این تعداد حضور 44417 نفر که برابر است با 99/3 درصد مشارکت در انتخابات بزرگ خرداد ماه 92 شرکت کردند که شهرستان کردکوی در بین شهرهای استان گلستان از بالاترین میزان مشارکت در انتخابات 92 برخوردار بود.

 

اعضای شورای اسلامی شهر کردکوی به ترتیب تعداد رأی به قرار زیر می باشند:

 

اعضاء اصلی:

1. فرشته ترک                               8947

2. نگار شهری                              5293

3. نجیب زنگی                              5070

4. امید دانشیار                               4261

5. عظیمه مقدم کردمحله                   4192

6. علی اکبر بسطامی                      4140

7. صفر زاهد                                3620

اعضای علی البدل:

8. محمدطاهر مصدق

9. سیدجمال حسینی

10. هادی منوچهری

كردكويي می گوید:

آفرین بر مردم ولایت مدار کردکوی که با حضور گرمشان پای صندوقهای رای حماسه سیاسی بزرگی خلق کردند و به ندای رهبرشان لبیک گفتند . از همه کسانی که به اینجانب لطف داشتند تقدیر وتشکر میکنم و به منتخبین مردم تبریک میگو یم و برایشان در همه کارها و آبادانی شهر کردکوی آرزوی موفقیت می نمایم . (ستاد انتخاباتی مهندس سید ضیاء ابو القاسمی)

noor می گوید:

سلام و عرض ادب خدمت جناب آقای ابوالقاسمی؛ ما هم از شما تقدیر و تشکر می کنیم که به عنوان یکی از افراد موثر در خلق حماسه بزرگ سیاسی زحمات فراوانی کشیدید.
پیروز و سربلند باشید.

یاحق

حميد رضا حسيني می گوید:

سلام چرا ننوشتین که تو صندوق ها تغلب کردن ؟؟؟؟.برای چی تغلب ؟؟؟؟؟ اقای صفر زاهد نفر 12 هم بود . با 2.136 رای چطور میشه یهو تعداد رای های این آقا بشه 3620؟؟؟؟چرا حق استاد دانشگاه آقای طاهر مصدق رو دارن میخورن و مسئولین ساکتند ؟!همه شاهدند که رای اعلام شد و طاهر مصدق با 4.167 رای هم در لیست 7 نفر بوده و نفر 6 اعلام کردن . حتی بالاتر از بسطامی . بعد از اعلام نتایج نهایی آقای صفر زاهد با داد و بیداد جلوی فرمانداری و صندوق بسیار مشکوک و پنهان کرده خود که ساعت 11 صبح تحویل دادند از نفر 12 هم به نفر 7 انتقال پیدا کنه ؟آقایان مسئول محترم چرا به همین سادگی از روی این مسائل چشم پوشی میکنید ؟؟؟؟با داد و بیداد رای گرفتن !!!! حتی با خبر شدیم که هنوز رئس و ناظر این رای گیری به علت تغلب حاضر به امضای صورت جلسه نشدند .پس چی شد که ….!!!!!

ارسال نظر