نتیجه نظرسنجی عملکرد یکساله بالو شهردار سابق کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 920 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:45 ب.ظ، پنج شنبه، 2 بهمن، سال 1393 نظرات ۶ نظر

اخیرا یک نظر سنجی اینترنتی در خصوص عملکرد یکساله مصطفی بالو شهردار سابق کردکوی در این پایگاه خبری قرار گرفت که نتایج آن، گویای نارضایتی ۴۴ درصدی مردم از عملکرد ایشان می باشد.

IMG_0008311به گزارش رادکانا، اخیرا یک نظر سنجی اینترنتی در خصوص عملکرد یکساله مصطفی بالو شهردار سابق کردکوی در این پایگاه خبری قرار گرفت که نتایج آن، گویای نارضایتی 44 درصدی مردم از عملکرد ایشان می باشد.

مطلب مربوط به این نظرسنجی را به نقل از پایگاه خبری تحلیلی رادکانا در ادامه می بینید:

پس از برگزاری نظرسنجی 10 روزه نسبت به عملکرد آقای بالو شهردار سابق شهر کردکوی مردم فهیم و شریف شهرستان در این نظرسنجی شرکت کرده و نظر خود را اعلام نمودند.

09032010020

در نظرسنجی عمومی نحوه عملکرد یک ساله بالو مورد سوال قرار گرفت: که عملکرد یکساله شهردار سابق کردکوی آقای مصطفی بالو را چگونه ارزیابی می کنید؟ که پس از پایان دوره 10 روزه نظرسنجی، آمار زیر برجای مانده است:

44 درصد خیلی ضعیف

30 درصد خیلی خوب

9 درصد خوب

9 درصد متوسط

8 درصد ضعیف

ما معتقدیم که مردم بهترین قاضیند و این خود مردم و شهروندان هستند که به خوبی می توانند در مورد عملکرد مسئولین شهر خود اظهارنطر کنند.

انتهای پیام/

شهروند می گوید:

دوستان رادکانا، این نظرسنجی نشان میدهد که مردم نه خیلی راضی بوند و نه راضی ………. درصد آراء تفاوت فاحش ندارند…

شهروند می گوید:

با این تعداد کم شرکت کننده در نظرسنجی یا بهتره بگیم نظرسازی تون چطور میشه راجع به عملکرد یک مسئول قضاوت کرد؟
نتیجه نظرسنجی شما درواقع50درصد راضی و50درصد ناراضی نشون میده که طبیعیه.
پیشنهاد می کنم واسه دیگر مسئولین شهر و شهرستان هم چنین کاری بکنید.

دوست می گوید:

اگه شورا محترم عقده بازی در نمی آوردن بالو خیلی کارها می توانست انجام دهد
بنظر من اینکه فقط میخواستند ولاغوزی ها رو خراب کنن که موفق نشدند

رامين می گوید:

من فکر میکنم دوره مدیریت آقای بالو خیلی کم بود تا بخواد راجع به عملکرد اون نظر سنجی بشه ! بعضی از کارهای هست که زمان می بره تا نتیجه آن معلوم بشه !
درست نبود که اینقدر عجولانه تصمیم به عزل ش گرفته بشه ! آقای بالو در مدیریت کلانشهر تهران خدمت کرد و در نقاط حساس آن، که اگر دوستان شورای شهر کمی سعه صدر داشتند و اجازه می دادند این تجربیات به شهر ما انتقال داده می‌شد قطعا مثمر ثمر بود ! خدایا چنان کن سرانجام کار ! تو خشنود باشی و شورای شهر رستگار!

گل آقا می گوید:

کرم از خوه درخته

معراج می گوید:

چند کار برای کردکوی انجام داد که ده تا شهردار اومدند نتونستن انجام بدن یعنی ماندگار شد….. همین عقب نشینی وسط شهر با دور برگردان و سکوهای راه پارک جنگلی و قهرمانی تیم والیبال در لیگ کشور وغیره…………. خودش نمایانگر کارهای خوبش هست ..پس فقط نقطه منفی رو نگاه نکنید

ارسال نظر