نجفی‎نژاد: اعلمی از محیط دانشگاه سوء‎استفاده کرد، خطای او را نمی‎بخشیم/ مازندرانی: لعنت بر کسانی که سر سفره انقلاب نمک می‎خورند و نمکدان می‎شکنند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 240 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 7:50 ق.ظ، پنج شنبه، 27 آبان، سال 1395 نظرات بدون نظر

تجمع اعتراض آمیز دانشگاهیان استان گلستان در محکومت هتاکی و هجمه به ارزش ها و ارکان نظام در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان امروز در دانشکده پردیس این دانشگاه برگزار شد.

img_3573به گزارش سرویس سیاسی رادکانا به نقل از دانشجو سلام، در پی هجمه و هتاک های صورت گرفته به ارکان نظام در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان شخصیت های مختلف از علما و روحانیت گرفته تا مسئولین استانی و نهادهای انقلابی با صدور بیانیه و تجمع اعتراض آمیز  واکنش نشان داده و توهین به امام و رهبری و آرمان های نظام را توسط افرادی معلوم الحال محکوم نمودند.

امروز نیز دانشجویان و دانشگاهیان استان گلستان در تجمعی اعتراض آمیز در دانشکده پردیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان با سردادن شعارهای مرگ بر نفوذی، مرگ بر فتنه گر و مرگ بر آمریکا هتاکی های صورت گرفته به امام و رهبری و شورای نگهبان را محکوم نمودند.

IMG 3612

امروز عاشقان ولایت و افسران جنگ نرم از سراسر دانشگاه های استان گلستان خود را به دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان رساندند تا با حضور خود مانع تکرار چنین توهین هایی از سوی عده ای بی بصیرت و خودباخته شوند.

این تجمع اعتراض آمیز بعد از نماز ظهر و عصر با سخنرانی دکتر علی نجفی نژاد، رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان شروع شد.

نجفی نژاد در سخنانی با بیان اینکه انقلاب اسلامی انقلابی استثنایی بود که به رهبری شخصیتی بی نظیر و الهی به وقوع پیوست، گفت: حرکت امام خمینی (ره) با توجه به اینکه با تکیه بر ارزش های الهی  با ایمان قوی و حضور مردم همراه بود توانست به ثمر برسد و به الگویی جهانی تبدیل شود.

IMG 3466

وی افزود: پیروزی انقلاب ضربه محکمی به ابر قدرت ها وارد کرد و دشمنان برای انحراف انقلاب اسلامی برنامه و نقشه های فراوانی را طراحی کردند. از همان ابتدا با تحمیل جنگ 8 ساله به ایران با مقابله با جمهوری اسلامی ایران پرداختند که ایستادگی فرزندان خمینی آنان را با شکست مواجهه نمود .

نجفی نژاد تصریح کرد: دشمن فهمید با حمله نظامی و مستقیم نمی تواند این ملت را از مسیر خود باز گردانند، پروژه نفوذ را در دستور کار خود قرار داد و به طرق مختلف ارزش ها و آرمان ها را نشانه گرفتند تا در باور و ملت ایران تغییر و تحول ایجاد نمایند.

مسئول کمیته دانشجویی و اساتید اجلاسیه 4000 شهید استان گلستان تاکید کرد: در مقابل جنگ نرم دشمن باید به روش خودش مقابله کرد و به تقویت ارزش ها و باورها دینی پرداخت و این آرمان ها را نسل های آینده انتقال دهیم.

وی کرسی های آزاد اندیشی در دانشگاه ها را یکی از اقدامات موثر در این خصوص دانست و گفت: کرسی های آزاد اندیشی خواست و مطالبه مقام معظم رهبری بود تا دانشجویان قدرت تحلیل پیدا کرده و اسیر برنامه های دشمن نشوند.

نجفی نژاد خاطرنشان کرد: هر چند مقام معظم رهبری بارها از عدم برگزاری کرسی های آزاد اندیشی در دانشگاه از مسئولین گلایه داشتند که اقدامات مناسبی در این خصوص انجام نگرفته است.

وی افزود: با این فرضیات،  با برگزاری مناظره در دانشگاه با موضوع اقتصادی را در سالی که به سال اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل مزین شده است، موافقت شد که بحثهای خوبی از دل این مناظره بیرون آید و تحلیل مناسبی ارائه شود.

رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان خاطرنشان کرد: غافل از آنکه طرف این مناظره از همه چیز صحبت می کند غیر از مسائل اقتصادی، متأسفانه وی از محیط دانشگاه سوء استفاده کرد.

نجفی نژاد  ضمن محکوم نمودن حرکت اعلمی در این مناظره گفت: ما به هیچ عنوان این خطای ایشان را نمی بخشیم.

مسئول کمیته دانشجویی و اساتید اجلاسیه 4000 شهید استان گلستان در پایان سخنانش از همه دانشجویان دغدغه مند و انقلابی در این تجمع عظیم قدردانی کرد و گفت: این دانشجویان در همه عرصه ها پیش قدم بودند. ان شاء ا.. با این پتانسیل در برابر تهاجم اقتصادی و فرهنگی نیز با همین روحیه بسیجی و جهادی مشکلات کشور را حل نمائیم.

در ادامه حجت الاسلام حسنعلی مازندرانی، مسئول نهاد رهبری در دانشگاه های استان گلستان در سخنانی کوبنده گفت: همه دلدادگان به نظام امروز در اینجا جمع شده ایم تا هتاکی و توهین به ارزش ها و امام و رهبری را محکوم کنیم.

وی تصریح کرد: وی سخنان اعلمی در مناظره دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی را مصداق بارز نفاق دانست و گفت: اعلمی دروغ گویی بیش نیست.

حجت الاسلام مازندرانی متذکرشد: اعلمی وعده داده بود از موضوع خارج نشود ، قسم خورده بود پاسدار خون شهدا باشد، وی دو دوره نماینده مجلس یوده و اینگونه هتاکی می کند؟!!!

مسئول نهاد رهبری در دانشگاه های استان گلستان ضمن انتقاد از عدم واکنش برخی مسئولین به این هتاکی ها گفت: از خیلی ها انتظار می رفت عکس العملی نشان دهند، اینها به کجا دلگرمی دارند، از کجا تغذیه می شوند

وی افزود: هتاکی در تریبون آزاد در دوم آبان ماه و محاکمه امام و نظام در مناظره در 19 آبان در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان، عده ای جسارت پیدا کردند، تمام آنچه بدست آورده ایم را به بازی گرفته تا پروژه یأس و ناامیدی را در جوانان اجرایی کنند.

IMG 3536

وی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری  فرمودند” دانشگاه و دانشجو باید انقلابی باشند و احساس حقارت و واگرایی در دانشگاه خیانت محسوب می شود” گفت: بنده از مراکز اطلاعاتی و قضایی درخواست می کنم این قضیه را پیگیر شوند .

مسئول نهاد رهبری در دانشگاه های استان گلستان در سخنانی کوبنده، خطاب به امثال اعلمی گفت: تف برشما، لعنت خدا بر شما باد، افرادی که سر سفره انقلاب خوردند و نمکدان شکستند.

حجت الاسلام مازندرانی با اشاره به سخن مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه” استادان با بیان پیشرفت های کشور در هوافضا، هسته ای، پزشکی و..می توانند احساس هویت را در دانشجویان بوجود بیاورند” تاکید کرد: رهبر انقلاب در این خصوص می فرمایند” خدا لعنت کند کسانی که بساط فکر سیاسی و کار سیاسی را از دانشگاه ها جمع کردند” از اینرو دانشجو و استاد باید بداند در کشور چه رخ می دهد، حواسمان باید جمع باشد و نباید گول بخوریم .

حجت السلام مازندرانی در پایان گت: باید با عناصر فاسد، خائن و دورغگو برخورذد جدی شود تا دیگر کسی جرأت نکند در شهر گرگان دارالمومنین چنین هتاکی انجام دهد.

پس از سخنرانی حجت الاسلام مازندرانی، مسئول نهاد رهبری در دانشگاه های استان گلستان، دانشجویان اساتید ، کارکنان و مسئولین دانشگاه با قرائت بیانیه و سردادن شعارهای مرگ بر فتنه گر، مرگ بر نفوذی، مرگ بر آمریکا، هتاکی ها صورت گرفته به ارکان نظام را محکوم نموده و خواستار برخورد جدی با هتاکان شدند.

IMG 3573

انتهای پیام/

ارسال نظر