نخستین جشنواره نماهنگ طنین در گلستان برگزار می‌شود
تعداد بازدید تعداد بازدید: 345 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:10 ب.ظ، دوشنبه، 6 بهمن، سال 1393 نظرات بدون نظر

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان گفت: نخستین جشنواره نماهنگ طنین در استان گلستان برگزار می‌شود.

139311051513405384600313به گزارش رادکانا، حجت الاسلام علی اصغر فضیلت اظهار داشت: نخستین جشنواره نماهنگ طنین در گلستان با هدف جلوگیری از اشاعه سبک زندگی غربی  مبنی بر توجه ویژه به مقوله “سبک زندگی اسلامی- ایرانی” و با توجه به توصیه‌های مقام معظم رهبری در سالی که با نام فرهنگ، مزیّن شده، برگزار می‌شود.

وی افزود: جهت‌دهی به گرایش‌های هنری در حوزه نماهنگ، تولید آثار با موضوع سبک زندگی اسلامی-ایرانی، ترویج سبک زندگی اسلامی-ایرانی در جامعه و ورود اعضای کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کشور به حوزه نماهنگ و استفاده بیشتر از قابلیت‌های آن و ترویج سبک زندگی اسلامی ایرانی در قالب‌های نماهنگ، فیلم کوتاه و انیمیشن از مهم‌ترین اهداف جشنواره است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاداسلامی استان گلستان تصریح کرد: حجاب، قناعت، مسجد، تکریم والدین، حقوق همسایه، کالای ایرانی، اصلاح الگوی مصرف، اقتصاد مقاومتی، تحریم ربا، کسب حلال، نیایش و غیره از موضوعات مهم این جشنواره است.

فضیلت افزود: علاقمندان و صاحبان اثر در این جشنواره می‌توانند آثار تولیدی خود را در حوزه‌های مختلف سبک زندگی تا 31 فروردین 94 به دبیرخانه جشنواره واقع در دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد گلستان ارسال کنند.

وی گفت: همزمان با این جشنواره، کارگاه تخصصی و عملی ساخت نماهنگ در سه روز، ویژه اعضای فعال کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان گلستان، برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر