نخستین مدیر ستادی استانداری گلستان منصوب شد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 520 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:31 ب.ظ، پنج شنبه، 2 آبان، سال 1392 نظرات بدون نظر

پس از انتصاب حسن صادقلو به عنوان استاندار گلستان نخستین حکم وی برای مدیر ستادی استانداری گلستان صادر شد.

13920801000560_PhotoA

به گزارش رادکانا به نقل از روابط عمومی استانداری گلستان، طی حکمی از سوی استاندار گلستان، سیدرمضانعلی حسینی به عنوان مشاور و مدیرکل دفتر استاندار گلستان منصوب شد.

در حکم حسن صادقلو استاندار گلستان به مدیرکل جدید دفتر استاندار گلستان آمده است: جناب آقای مهندس سید رمضانعلی حسینی، با توجه به تجربه، تعهد و تخصص جنابعالی به موجب این ابلاغ به سمت مشاور و مدیرکل دفتر استاندار منصوب می‎شوید، امید است با اتکال به خداوند متعال در انجام امور محوله موفق و موید باشید.

گفتنی است؛ پس از آنکه علی‎اصغر جباری، مدیرکل سابق حوزه استاندار به سمت معاون توسعه مدیریت و منابع‎ انسانی استاندار گلستان در دولت دهم منصوب شده بود، این جایگاه چند ماهی بدون مدیرکل بود که امروز با این حکم استاندار گلستان این دفتر نیز صاحب مدیرکل شد.

گفتنی است؛ سید رمضانعلی حسینی که یکی از چهره‌های فرهنگی استان گلستان است دارای سوابق مدیریتی همچون دبیر دبیرستان‎های تهران، کارشناس دفتر تشکیلات و روش‎های آموزش و پرورش، معاون دفتر املاک وزارت آموزش و پرورش، مشاور معاونت حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش، مشاور و مسئول حراست معاونت مشارکت‎های آموزش و پرورش، معاون حراست مرکزی وزارت آموزش و پرورش و مشاور وزیر در سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور بوده است.

لازم به ذکر است؛ روز گذشته نیز با تغییر مدیرکل اطلاعات استان گلستان با حضور وزیر اطلاعات، نخستین تغییر مدیریتی استان بعد از انتخاب شدن استاندار جدید گلستان در دولت یازدهم در استان کلید خورد.

مردم و نخبگان استان گلستان انتظار دارند دولت دکتر حسن روحانی با انتخاب مدیران شایسته و کارآمد در این استان آهنگ رشد و توسعه گلستان شتاب بیشتری به خود بگیرد.

ارسال نظر