نخستین یادواره شهدای ورزشکار شهرستان کردکوی برگزار می شود
تعداد بازدید تعداد بازدید: 844 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:41 ق.ظ، دوشنبه، 14 بهمن، سال 1392 نظرات یک نظر

محمد انصاری نژاد مسئول بسیج ورزشکاران شهرستان کردکوی از برگزاری نخستین یادواره شهدای ورزشکار این شهرستان در بهمن ماه سال جاری در شهرستان کردکوی خبر داد.

IMG_0061به گزارش رادکانا، محمد انصاری نژاد مسئول بسیج ورزشکاران شهرستان کردکوی در گفتگو با خبرنگار رادکانا از برگزاری نخستین یادواره شهدای ورزشکار در این شهرستان خبر داد و افزود: این یادواره ساعت 15 الی 17 روز پنج شنبه 17 بهمن ماه در کانون فرهنگی ورزشی بسیج شهرستان کردکوی برگزار می‌شود.

انصاری نژاد در ادامه گفت: بسیج ورزشکاران شهرستان کردکوی با بررسی دقیق و مدارک جمع آوری شده موفق به شناسایی 13 شهید ورزشکار که دارای حکم قهرمانی و سبک فدراسیونی و باشگاهی بوده اند در این شهرستان شده است.

وی تعداد مدعوین در این یادواره را 250 نفر برآورد کرد و افزود: اکثریت مهمانان این یادواره خانواده های شهدای ورزشکار، ایثارگران، جانبازان  و قشر ورزشکار شهرستان می باشند.

دبیر نخستین یادواره شهدای ورزشکار شهرستان کردکوی تأکید کرد: این یادواره باید جرقه ای باشد برای برگزاری دومین یادواره تا خود مردم در دومین یادواره به ما مراجعه کنند و شهدای ورزشکار شهر و دیار خود را به دبیرخانه یادواره معرفی کنند.

IMG_0061 (2)

انصاری نژاد از برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی در این یادواره خبر داد و اظهار داشت: تجلیل از خانواده های ورزشکار شهید با اهداء لوح تقدیر و یک نمایشگاه عکس شهدا و عناوین کسب شده توسط شهدای ورزشکار در این یادواره به معرض نمایش قرار خواهد گرفت و هم اینکه این تصاویر و عناوین به صورت کلیپ در یادواره پخش خواهد شد.

وی در خصوص سخنران و مداح این برنامه گفت: حجت الاسلام موسوی نماینده ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه بندرترکمن و ذاکر اهل بیت (ع) کربلایی زهیر رحیمی در این مراسم به سخنرانی و مداحی خواهند پرداخت.

مسئول بسیج ورزشکاران شهرستان کردکوی هدف از برگزاری این یادواره را گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ورزشکار دانست و افزود: همانگونه که شهدا و رزمندگان شجاعانه در جبهه های جنگ حق علیه باطل جنگیدن در پشت جبهه در حوزه ورزشی هم برای حفظ و سلامتی خود و جامعه و سرافرازی ایران اسلامی نهایت تلاش را کردند و قدمهای مثبتی برداشته اند و ما آمدیم تا به ورزشکاران معاصر بفهمانیم که شهدا را الگویی ارزشمند برای خود بدانند و راه و روش و منش را سرلوحه کار خود قرار دهند.

انصارنژاد دبیر نخستین یادواره شهدای ورزشکار شهرستان کردکوی در پایان از همکاری و کمکهای قابل توجه خانواده های شهدای ورزشکار و اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان کردکوی و اداره ورزش و جوانان شهرستان و کلیه مسئولینی که در این راستا زحمات زیادی را متحمل شدند تقدیر و تشکر بعمل آورد.

 

علی می گوید:

سلام.
پنجشنبه مورخ 17/11/92 ساعت 15 لغایت 17..افتتاح کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان بندرگز با حضور مشاور عالی مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور و مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل کانون و استاندار گلستان و معاون سیاسی امنیتی و دیگر مدیران استانی و شهرستانی .
مکان: بندرگز-انتهای خیابان اسکله..پایین تر از آموزش و پرورش..مرکز فرهنگی و هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بندرگز
زمان:17/11/1392 ساعت 15 لغایت 17 .

ارسال نظر