ندای لبیک یا محمد (ص) در کردکوی طنین انداز شد+عکس
تعداد بازدید تعداد بازدید: 501 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:36 ب.ظ، جمعه، 3 بهمن، سال 1393 نظرات ۳ نظر

مردم همیشه در صحنه و ولایتمدار شهرستان کردکوی امروز همزمان با سراسر کشور در مصلی نماز جمعه ندای لبیک یا رسول الله سر دادند و انزجار خود را از دشمنان و مستکبران جهان اعلام نمودند.

IMG_0005 - Copyبه گزارش خبرنگار رادکانا،مردم همیشه در صحنه و ولایتمدار شهرستان کردکوی امروز همزمان با سراسر کشور در مصلی نماز جمعه ندای لبیک یا رسول الله سر دادند و انزجار خود را از دشمنان و مستکبران جهان اعلام نمودند.

طبق اعلام قبلی قرار بود بعداز نماز جمعه امروز همزمان با سراسر کشور راهپیمایی مردمی در پی توهین بی شرمانه نشریه فرانسوی «شارلی ابدو» به ساحت مقدس پیامبر اعظم (ص) در شهرستان کردکوی برگزار شود که به علت بارش شدید باران، مردم در همان مصلی نماز حمعه انزجار خود را از نشریه شارلی ابدو و حامیان آن اعلام نمودند.

مردم کردکوی در این تجمع با مشت های گره کرده شعار ” لبیک یا محمد (ص) “، ” مرگ بر آمریکا “، ” مرگ بر اسرائیل “، ” مرگ بر انگلیس “، ” مرگ بر فرانسوی ابلیس “، ” فتنه گر فرانسه مرگت باد مرگت باد “، ” ما پیرو علی و پیغمبریم ” سر دادند.

??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

انتهای پیام/

هادی می گوید:

لبیک یا محمد(ص)…

هزارجریبی می گوید:

انا احب محمد ( ص )

معراج می گوید:

مرگ بر دشمنان اسلام

ارسال نظر