نزاع خانوادگی و قتل خواهر توسط برادر در شهرستان رامیان/ خواهر ۲۳ ساله قربانی عصبانیت برادر ۳۵ ساله شد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 159 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:27 ق.ظ، سه شنبه، 14 شهریور، سال 1396 نظرات بدون نظر

فرمانده انتظامی رامیان از وقوع قتل خانم جوان ۲۳ ساله توسط برادر ۳۵ ساله‌اش در این شهرستان خبر داد و گفت: متاسفانه عدم توانایی کنترل خشم باعث وقوع این حادثه دردناک شد.

به گزارش سرویس حوادث رادکانا؛ علی‌اکبر بای در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در گرگان، در خصوص وقوع قتل در شهرستان رامیان اظهار کرد: ساعت 18 و 9 دقیقه روز گذشته وقوع یک درگیری خانوادگی در روستای «نی‌تپه خان‌ببین» به پلیس 110 گزارش شد.

وی ادامه داد: بلافاصله نزدیک‌ترین گشت انتظامی شهرستان به محل درگیری اعزام شد که در تحقیقات ابتدایی مشخص شد خانم جوان 23 ساله توسط برادر 35 ساله‌اش با ضربه تبر به قتل رسیده است.

فرمانده انتظامی شهرستان رامیان خاطرنشان کرد: این جوان 35 ساله پس از آنکه خواهر خود را به قتل رساند از محل متواری شد که پس از تحقیقات و جست‌و‌جوی پلیسی، وی شناسایی و دستگیر شد.

بای تاکید کرد: متاسفانه این دو خواهر و برادر از گذشته با همدیگر اختلاف داشته که در روز حادثه نیز مشاجره لفظی آنها به این واقعه غم‌انگیز منجر شد.

وی در پایان ابراز کرد: متهم در تحقیقات پلیسی به جرم خود اعتراف کرد که پس از تشکیل و تکمیل شدن پرونده، برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر