نشانه شیعه بودن غدیر است و دلیل آن هم “من کنت مولا فهذا علی مولا”
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,741 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:49 ب.ظ، پنج شنبه، 11 آبان، سال 1391 نظرات بدون نظر

خبرگزاری رادکانا: به مناسبت هفته ولایت و برگزاری باشکوه مراسم جشن غدیر و روز ۱۳ آبان (روز دانش آموز و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا) جلسه ای در ساعت ۹ صبح روز دوشنبه ۹۱/۸/۱ با حضور الیاسی فرماندار کردکوی و اعضای ستاد در دفتر فرمانداری برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری رادکانا، الیاسی فرماندار کردکوی و رئیس ستاد غدیر شهرستان با سپاس و تشکر از حضور همه اعضا در این جلسه آیه ( الحمدالله الذی جعلنا من المتمسکین به ولایت امیرالمومنین علیه السلان و اولاده المعصومین علیه السلام  که همگی از متمسکین ولایت حضرت علی (ع) باشیم گفت: ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت امام محمدباقر (ع) و یاد و خاطره امام (ره) و شهدای گرانقدر و همچنین پای بندی به اعتقادات و ولایت حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) همه کارها باید رنگ و بوی خدایی داشته باشد.

وی در این جلسه در مورد برگزاری مراسم 13 آبان روز دانش آموز پرداخت و اشاره نمودند، روز 13 آبان یادآور روزهایی است که دانش اموران و دانشجویان عزیز لانه جاسوسی آمریکا را تسخیر نمودند و تمامی حرکات و اطلاعات آنها را فاش نمودند ئی همچنین در این روزهای تبعید حضرت امام (ره) و کشتار دانشجویان در دانشگاه تهران را در پی داشته است.

الیاسی گفت: راهپیمایی 13 آبان را که در 12 آبان روز جمعه بعد از نماز جمعه برگزار می گردد در این روز با حضور مردم و دانش آموزان و دانشجویان بتوانیم یکبار دیگر حضور و اقتدار جمهوری اسلامی را به استکبار جهانی خوار و ایادی آنها نشان دهیم و بدانند که مردم هیچوقت دست از نظام و رهبر فرزانه شان نخواهند کشید.

الیاسی در ادامه جلسه به موضوع ستاد غدیر و جشن غدیر پرداخت و افزود: نشانه شیعه بودن غدیر است و دلیل آن هم “من کنت مولا فهذا علی مولا” .

وی برگزاری جشن غدیر را مردمی بودن آن در اولویت کار دانست و افزود: دستگاه ها و ستاد در هدایت و کنار مراسم این جشن باشند و جشن غدیر را مردمی برگزار نمایند .و از حوزه خاص خارج نگردد.

ارسال نظر