نشست تخصصی کارشناسان تربیت بدنی و روسای انجمن ورزشی گلستان در کردکوی+تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 228 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:59 ق.ظ، جمعه، 24 آذر، سال 1396 نظرات بدون نظر

نشست تخصصی کارشناسان تربیت بدنی و روسای انجمن ورزشی دانش آموزی استان گلستان در تالار پارتیان شهرستان کردکوی برگزار شد.

به گزارش سرویس ورزشی رادکانا؛ عبدالحسین بهرامی در تشریح جزئیات این خبر به خبرنگار ما گفت: نشست تخصصی کارشناسان تربیت بدنی و روسای انجمن ورزشی دانش آموزی استان گلستان با حضور رضا طبرسا معاون تربیت بدنی و سلامت استان، قوانلو رئیس اداره تربیت بدنی و هیئت همراه و امید شهریاری مدیر آموزش و پرورش شهرستان کردکوی و کارشناسان شهرستان ها در تالار پارتیان این شهرستان برگزار شد.

وی افزود: در این نشست قرعه کشی مسابقات آموزشگاه های دختران و پسران استان گلستان در رشته های فوتسال، والیبال، بسکتبال و هندبال انجام شد.

کارشناس تربیت بدنی و سلامت اداره آموزش و پرورش شهرستان کردکوی با بیان اینکه مسابقات آموزشگاههای استان گلستان امسال در سه مقطع برگزار می شود، بیان کرد: اولین دوره از مسابقات که شامل شطرنج و کاراته و تکواندو است در ایام الله دهه مبارک فجر برگزار خواهد شد.

بهرامی خاطرنشان کرد: مرحله بعدی مسابقات در دو هفته اول اسفند ۹۶ در رشته های والیبال، هندبال، بسکتبال، فوتسال متوسطه اول و دوم برگزار می شود.

وی همچنین افزود: مرحله سوم مسابقات در هفته سوم فروردین و هفته اول اردیبهشت در رشته های توپی دوره ابتدایی و همچنین تنیس روی میز و بدمینتون انجام خواهد شد.

تصاویری از این مراسم:

عکاس: مصطفی لیاقتی

انتهای پیام/

ارسال نظر