نشست صمیمی فرماندار با جامعه ورزشی، پیشکسوتان ورزشکاران جوان با رویکرد بصیرت افزایی انتخاباتی درکردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 580 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:23 ب.ظ، چهارشنبه، 22 خرداد، سال 1392 نظرات بدون نظر

نشست صمیمی فرماندار با جامعه ورزشی، پیشکسوتان ورزشکاران جوان با رویکرد بصیرت افزایی انتخاباتی درکردکوی ساعت ۱۸ روز شنبه با حضور مسئولین شهرستان و جامعه ورزشکاران کردکوی در سالن همایش فرمانداری برگزارشد.

2222233311به گزارش خبرنگار رادکانا، این نشست با حضور رمضانعلی الیاسی فرماندار کردکوی، ولی اله  حسینی رئیس اداره تربیت بدنی وجوانان، زاهدی راد رئیس هلال احمر در جمع پیشکسوتان و رؤسای هیئت های ورزشی و قهرمانان رشته های مختلف خواهران و برادران برگزار شد.

رمضانعلی الیاسی فرماندارشهرستان کردکوی با یاد از مبعث رسول الله، قیام خونین 15 خرداد و رشادت های رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس، جمهوری اسلامی ایران را حاصل تلاشها، بزرگی ها، عزت ها، کمال خواهی ملت ایران دانست و گفت: ورزشکاران در جهت عزت آفرینی و کمال جویی وافتخار آفرینی حرکت می کنند و امام (ره) در جهت شکوفایی کمال انسانی در ایران قیام کرد و در این راه موفق شد با کمک همه اقشار جامعه از جمله ورزشکاران در این راه به موفقیت های بزرگی دست یابد.

وی ادامه داد: امام (ره) با توجه به جایگاهی که در سطح جامعه داشت در صورت درخواست از مردم می توانست هر اقدامی صورت دهد ولی امام ترجیه داد انقلاب را به رفراندم بگذارد و هرگز حاضر نشد از اعتماد ملت در جهت منویات خود بهره ببرد و نتیجه این رفراندم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شد.

الیاسی در ادامه افوزد: این بود که بعد از فردای انقلاب مردم به اعتماد امام (ره ) پاسخ دادند و در محلکه ها و پیشامدهای ناگوار انقلاب همچون کوه استوار و پا برجا پشت امام (ره) و امروز مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی)  ایستادند و پرچم پر افتخار انقلاب را که مزین بنام لااله الاالله است همچون شما قهرمانان که امروز در میادین بزرگ جهان در صدد به اهتزاز درآوردن و کسب مقام بالاتر هستید در این مملکت به اهتزاز درآوردند.

فرماندار کردکوی خاطرنشان کرد: کار برای یک ملت مثل کار تیمی در زمین است. اگر بازیکنان یک تیم بتوانند نیات مربی را بدرستی در زمین به اجرا درآورند و تبعیت از رهبری تیم داشته باشند پیروزی هتمی است اما اگرخدای نکرده چند صدایی و تبعیت در تیم نباشد موفقیتی حاصل نخواهد شد و ما نیز اعضاء یک تیم هستیم که در مقابل یک قدرت جهانی که برای ما شاخ و شانه می کشد قد علم کرده ایم و تمام قد می خواهیم این قول بی شاخ  و دم را و این عبد ود و مرحب را، امروز که با پنجه های پرقدرت و ذوالفقارعلی روبرو شده و استخوانهایش به رعشه افتاده است و هی من و من می کند، ما می توانیم با انسجام تیمی خود و رفتن بر روی صندوق های رأی و انتخاب اصلح در تبعیت از رهبری انقلاب، این قول بی شاخ و دم را زمین بزنیم و بحول و قوه الهی، مثل 34 سال گذشته ، قهرمان این میدان باشیم و پرچم پر افتخار خود را در جهان به اهتزاز در آوریم.

ولی اله  حسینی ردیس اداره تربیت بدنی و جوانان ضمن معرفی هیئت های ورزشی کردکوی و یادی از پیشکسوتان و زحمت کشان این عرصه ورزشکاران را سرمایه های بزرگ وافتخارات فراموش نشدنی کشور و انقلاب دانست که سفیران صلح و محبت و دوستی اند.

زاهدی راد رئیس هلال احمر  کردکوی: با یاد از 15 خرداد، مبعث رسول (ص) و ولادت امام حسین(ع) و حضرت ابوالفضل (ع) ورزشکاران را تشویق به ایجاد حماسه ای همچون  حماسه های عرصه های مختلف قهرمانی در میادین ورزشی کرد .

این جلسه با پرسش و پاسخ و صحبت پیشکسوتان و قهرمانان دختر و پسر واعلام نظر و آمادگی در جهت ایجاد حماسه سیاسی و ایجاد افتخاری دیگر برای ملت بزرگ ایران در روز 24 خردادماه 92 به پایان رسید.

ارسال نظر