نشست صمیمی فرماندار با دانش آموزان دبیرستان امام جعفر صادق (ع) کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,240 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:26 ب.ظ، سه شنبه، 14 آذر، سال 1391 نظرات بدون نظر

دانش آموزان دبیرستان امام جعفر صادق (ع)نشست صمیمی با فرماندار شهرستان کردکوی برگزارکردند.

به گزارش رادکانا به نقل از روابط عمومی اداره آموزش و پرورش کردکوی یکشنبه 11/9/91 پس از برگزاری نماز ظهر و عصر به امامت حجه الااسلام و المسلمین محمودی رئیس اداره تبلیغات اسلامی  دانش آموزان دبیرستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان کردکوی با فرماندار نشست صمیمی برگزار کردند.

این مراسم با حضور رمضانعلی الیاسی فرماندار ،بهروز مازندرانی مدیر آموزش و پر.رش ، حجه الااسلام و المسلمین محمودی رییس اداره تبلیغات اسلامی  ،سیدسجاد بنی هاشم رییس شورای شهرستان و اقامه نماز شهرستان ِ محمد حسین شاعری  معاون پرورشی ، مهران منوچهری مدیر مجتمع ، حمید مازندرانی مدیر آموزشگاه در جمع فرهنگیان  و دانش اموزان و مدعوین برگزارشد.

رمضانعلی الیاسی فرماندار شهرستان کردکوی  گفت: پذیرش اسلام به شهادت به کلمه لا اله الا الله شروع می شود و کلمه لا ینی نفی خدایان دروغین  و سپس پذیرش خداوند یکتا می باشد که اساس و مبنای تفکر یکتا پرستی است که این کلمه نماد پرچم جمهوری اسلامی ایران نیز می باشد.

ایشان با اشاره به  از دستورات دین مبین اسلام همچون جهاد ،حج ،انفاق …گفت: انسان در همه ا حوال خود در حال آزمایش است ویکی از بارزترین این آزمایشات در روز عاشورا و در سرزمین کربلا برای ابا عبدالله الحسین (ع) بود که آن بزرگوار در آن فتنه با یاری خداوند سربلند از میدان خارج شد.

الیاسی  با اشاره به شرایط اقتصادی کشور و مقاومت در مقابل دشمنان اسلام گفت: الحمد الله ما در شرایط خوبی بسر می بریم و علارغم همه فتنه های دشمن از ابتدا تا بحال از همه آزمایش ها سر بلند بیرون آمده ایم  وبا یاری ائمه معصومین واباعبدالله الحسین (ع) در این امتحان اقتصادی که از طرف دشمن برما تحمیل شده است انشاء الله خواهید دید  موفق و سربلند بیرون خواهیم آمد.

همچنین الیاسی: با توصیه به با لابردن  اعتماد به نفس به دانش آموزان و استفاده از ظرفیت های شهرستانی گفت در صورتی که دانش آموزان ایده های نو وجدید علمی قابل طرح داشته باشند می توانند به همکاران ما در فرمانداری  مراجعه کنند تا با پیگیری این ایده ها  در جهت شکوفایی بکوشیم .

ایشان با استفاده اززبان  داستان گفتند: برخی با افکار آرمانی خود می خواهند  جهان ویا کشور را آباد کند ولی وقتی فکرکنیم می بینیم که برای ساختن جهان پیرامون ابتدا باید از خود شروع کنیم واگر دراین راه موفق شویم وهر کس بتواند خود را بسازد وآباد کند جهان نیز آباد خواهد شد.

ارسال نظر