نشست مدیرعامل شرکت گاز و مدیرکل صدا و سیمای مرکز گلستان
تعداد بازدید تعداد بازدید: 359 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:01 ب.ظ، سه شنبه، 16 دی، سال 1393 نظرات بدون نظر

در راستای نهادینه کردن فرهنگ مصرف بهینه و استفاده ایمن از گاز طبیعی جلسه مشترکی با حضور مدیرعامل و اعضای هیئت رئیسه گاز گلستان و مدیر کل و تنی چند از معاونین صدا و سیما مرکز استان به میزبانی صدا و سیما برگزار شد.

931015-11 - Copyبه گزارش رادکانا، در همین رابطه مدیرعامل شرکت گاز گلستان در مصاحبه با پایگاه خبری گاز گلستان ضمن تقدیر از تعاملات فی مابین و همکاریهای صدا و سیما در زمینه اطلاع رسانی و فرهنگ سازی در خصوص نتایج این نشست مشترک گفت: این نشست با هدف تعامل بیشتر و استفاده از ظرفیتهای بالای صدا و سیمای استان انجام گرفت که پس از تبادل نظر و ارائه پیشنهادات طرفین نتایج خوبی اتخاذ گردید.

مهندس صفرعلی جمال لیوانی گفت: در این جلسه مقرر گردید به منظور نهادینه کردن فرهنگ مصرف بهینه و استفاده ایمن از گاز طبیعی تفاهم نامه   همکاری بین دو دستگاه نیز منعقد شود که بتوانیم برابر برنامه ای که در روزهای آتی  تدوین خواهد شد با استفاده از پتانسیلهای موجود رسانه ملی با اجرای مطلوب مفاد این قرار داد و اثر بخشی هرچه بیشتر بتوانیم به اهداف مورد نظر برسیم.

931015-11

وی افزود: صدا وسیما بهترین رسانه و منادی فرهنگ سازی در سطح جامعه بوده وامید واریم با همکاری فیمابین بتوانیم به اهداف مورد نظراین نشست دست یافته و روز بروز شاهد کاهش حوادث ناشی ازعدم رعایت نکات ایمنی و همچنین صرفه جویی حد اکثری در مصرف گاز  باشیم.

مدیرعامل گاز گلستان در پایان اظهار داشت: آنچه برای این شرکت در کنار توسعه گازرسانی و خدمات رسانی اهمیت بسزایی دارد آگاه کردن مشترکین در زمینه صرفه جویی در مصرف گاز و همچنین کاهش صدمات و خطرت احتمالی ناشی از عدم رعایت نکات ایمنی و تقویت فرهنگ استفاده صحیح از گاز طبیعی می باشد که خوشبختانه این روند با انجام برنامه های متنوع و همکاری دستگاههای ذیربط اجرا شده و تاکنون نتایج بسیار مطلوبی بدست آمد.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر