نشست مشترک اعضای موسسه زیست محیطی جهان نما با رئیس اداره منابع طبیعی کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 880 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:35 ق.ظ، چهارشنبه، 20 آذر، سال 1392 نظرات بدون نظر

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری کردکوی گفت: منابع طبیعی کردکوی دارای پنانسیل های فراوانی است که در تلاش هستیم تا این پتانسیل ها را در بخش های مختلف به فعلیت برسانیم و در این مسیر نقش افراد دارای تحصیلات عالیه مرتبط با منابع طبیعی و محیط زیست بسیار مؤثر است.

13866078971به گزارش رادکانا، پیرو مصوبه هیئت مدیره موسسه زیست محیطی جهان نمای شهرستان کردکوی مبنی بر دیدار با رؤسای نهادهای مرتبط با محیط زیست و منابع طبیعی، تعدادی از اعضای موسسه جهان نما نشستی با حضور رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان کردکوی، مهندس نیکویی داشته اند.

در این دیدار ابتدا یکی از اعضای هیئت مدیره راجع به پیشینه و اهداف موسسه توضیحاتی را ارائه کرد و در ادامه هر یک از حاضرین به بیان دیدگاه های خود در خصوص حفاظت بیش از پیش از محیط زیست پرداختند.

سپس مهندس نیکویی در سخنانی ضمن استقبال از حضور و تأسیس موسسه ای زیست محیطی در شهرستان، همکاری و حمایت اداره منابع طبیعی و آبخیزداری از این موسسه را در جهت تحقق اهداف آن اظهار داشت.

وی با اشاره به وجود پتانسیل های فراوان در بخش منابع طبیعی کردکوی افزود: منابع طبیعی کردکوی در تلاش است که این پتانسیل ها را در بخش های مختلف به فعلیت برساند و در این مسیر نقش افراد دارای تحصیلات عالیه مرتبط با منابع طبیعی و محیط زیست بسیار مؤثر است.

در ادامه حاضرین در جلسه زمینه های همکاری مشترک جهت حفاظت از محیط زیست و منابع طبیعی را بررسی کردند و طرفین ابراز امیدواری کردند با ارتقاء فرهنگ زیست محیطی بتوانیم قدم های موثری جهت حفظ منابع طبیعی برداریم./موسسه زیست محیطی جهان نمای کرذکوی


مخاطبان محترم پایگاه خبری تحلیلی رادکانا می توانند اخبار، مقالات، اشعار، مطالب طنز، تصاویر و هر آن چیزی که در قالب اقتصاد، فرهنگ و هنر جای می گیرد را به آدرس info@radkana.ir ارسال کنند تا در سریع ترین زمان ممکن به نام خودشان و به عنوان یکی از مطالب ویژه رادکانا منتشر شود.

همچنین می توانند سوژه های خبری و مشکلات شهرستان را جهت پیگیری از طریق ایمیل فوق یا سامانه پیامک ۳۰۰۰۲۷۲۰۱۰ با ما در میان بگذارند.

 

 

ارسال نظر