نشست یاوران نماز با حضور رؤسای شوراهای دانش آموزی در کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 440 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:25 ب.ظ، چهارشنبه، 20 آذر، سال 1392 نظرات بدون نظر

نشست یاوران نماز با حضور مدیر آموزش و پرورش شهرستان کردکوی و روسای شوراهای دانش آموزی مدارس کردکوی در اداره آموزش و پرورش کردکوی برگزار شد.

33216به گزارش خبرنگار رادکانا، نشست یاوران نماز ساعت 10 صبح امروز باحضور مدیر آموزش و پرورش شهرستان کردکوی با رؤسای شوراهای دانش آموزی در اداره آموزش و پرورش شهرستان کردکوی برگزار شد.

حجت الاسلام ابراهیم پور مدرس حوزه و دانشگاه قم با بیان اهمیت نماز و انجام فعالیت تشکل های دانش آموزی در این امر گفت: مهمترین چیز در مدارس در جهت شکوفا کردن بحث نماز تشکیل هسته های نماز در مدارس و همکاری گروهی در بحث نماز می باشد.

وی افزود: سازماندهی بخش های فرهنگی، تبلیغاتی، امورمالی و قسمت های مورد نیاز، تبیین کار مربوط به هر قسمت در قالب کار دسته جمعی راهگشاست.

ابراهیم پور خاطرنشان کرد: در این راستا تشکیل نمایشگاه از بهترین روایات در خصوص نماز، بهترین خط در خصوص نماز، بهترین نقاشی، بهترین متن می تواند بجای اینکه امر بر تاکید و تحکم در امر نماز صورت گیرد افراد بشکل خود جوش در این زمینه به فعالیت پردازند و افراد بدون اجبار خود به مطلب برسند و نیز لذت ببرند.

این مدرس حوزه و دانشگاه برطرف کردن موانع کار در امر برگزاری بهتر نماز در مدارس را حائز اهمیت دانست و افزود: مکان پاکیزه، لوازم خوب، امکانات صوتی مناسب، تبلیغ بموقع و فراگیر با پشتوانه می تواند در این امر کار ساز باشد.

دانش آموزان و نمایندگان شوراهای دانش آموزی در این گردهمایی به پرسش و پاسخ با رئیس آموزش و پرورش و حجت الاسلام ابراهیم پور پرداختند و در این پرسش و پاسخ به ارائه راهکار برای برطرف کردن موانع، مشکلات پرداختند.

این جلسه پس از نماز نیز با حضور دانش آموزان ادامه داشت و مدیر آموزش و پرورش با حوصله به نکته نظرات دانش آموزان گوش داد و پاسخ های لازم و پیگیریهای لازم را انجام دادند.

حجه الاسلام ابراهیم پور مدرس حوزه و دانشگاه در پایان از نمازخانه اداره آموزش و پرورش بازدید کرد و اظهار خرسندی نمود.

حجت الاسلام ابراهیم پور استاد حوزه و دانشگاه، بهروز مازندرانی مدیر آموزش و پرورش کردکوی، سید سجاد بنی هاشم رییس اقامه نماز شهرستان کردکوی، محمدحسین شاعری معاون پرورشی اداره آموزش و پرورش کردکوی و روسای شوراهای دانش آموزی شهرستان در این گردهمایی حضور داشتند.


مخاطبان محترم پایگاه خبری تحلیلی رادکانا می توانند اخبار، مقالات، اشعار، مطالب طنز، تصاویر و هر آن چیزی که در قالب اقتصاد، فرهنگ و هنر جای می گیرد را به آدرس info@radkana.ir ارسال کنند تا در سریع ترین زمان ممکن به نام خودشان و به عنوان یکی از مطالب ویژه رادکانا منتشر شود.

همچنین می توانند سوژه های خبری و مشکلات شهرستان را جهت پیگیری از طریق ایمیل فوق یا سامانه پیامک ۳۰۰۰۲۷۲۰۱۰ با ما در میان بگذارند.

ارسال نظر