نصب سرعت گیر در ورودی شرقی کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 554 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 5:51 ب.ظ، دوشنبه، 22 اردیبهشت، سال 1393 نظرات یک نظر

مصطفی بالو گفت: ایمن سازی معابر سطح شهر به خصوص ورودی ها، بهسازی و ارتقای ایمنی محورها و شبکه معابر اصلی و فرعی اولویت برنامه های ترافیکی کردکوی و یکی از وظایف شهرداری ها در جهت رفاه حال شهروندان است.

IMG_00084به گزارش رادکانا، مصطفی بالو شهردار کردکوی در حاشیه اجرای سرعت گیر آسفالتی در ورودی شرقی کردکوی در گفتگو با خبرنگار رادکانا، گفت: با هدف برقراری نظم در حرکت وسایل نقلیه و افزایش ایمنی عابر پیاده و هدایت ترافیک در سطح شهر کردکوی اجرای سرعتگیر آسفالتی در سطح معابر پرتردد و همچنین ورودی شرقی عملیاتی و اجرایی شده است.

شهردار کردکوی خاطرنشان کرد: ناوگان حمل و نقل درون شهری به منظور سهولت در تردد شهروندان، کاهش و روان سازی بار ترافیکی و ایمن سازی عبور و مرور عابران و همچنین معابر پرتردد سطح شهر اقدام به اجرای سرعت گیرهای آسفالتی نموده است که این عملیات با توجه به کارشناسی های صورت گرفته و همچنین درخواستهای مردمی صبح امروز انجام پذیرفته است.

شایان ذکر است از دیگر اقدامات اداره حمل و نقل و ترافیک شهرداری کردکوی بهسازی و ترمیم و لکه گیری معابر سطح شهر و احداث یوترن در ابتدای رفیوژ میانی خیابان ولی عصر (عج) می باشد.

مراد می گوید:

خواهشمندیم پل عابر پیاده بعد فلکه شهرداری روبروی هتل بهمن بخاطر وجود دانشگاه ومدارس بسیار زیاد وتردد زیاد بچه ها وخانواده ها نصب گردد دوسال پیش خانمی تصادف کرد اززندگی ساقط شدهمچنین اسفالت روپل جهاد بسمت ولاغو زترمیم شود دست انداز چاه چوله زیاد می باشد

ارسال نظر