نظرات بیسوادان اسلامی و لیبرال در رابطه با ۲۰۳۰ محکوم است/ اعتراف مقام مسئول به رفتارهای غیرقانونی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 60 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:46 ق.ظ، جمعه، 30 تیر، سال 1396 نظرات بدون نظر

بسیج دانشجویی استان گلستان در بیانیه ضمن محکوم کردن سخنان دبیر مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک در گرگان گفت: مرتبط کردن تجاوزات و ناهنجاریهای جنسی در جامعه به اجرایی نشدن۲۰۳۰مغلطه کاری است.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا به نقل از دانشجو سلام، این روزها عده ای که نه سواد اسلامی دارند و نه سواد لیبرالی دست به تایید و تفسیر مطالبی می زنند که از آن آگاهی ندارند.
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی در بیانیه ای از سخنان مظفر الوندی دبیر مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک انتقاد کرد:
مطالب منطقی و درست را با دلایل غلط می آمیزند که هر شنونده ای در وهله اول آن را حساب شده و کارشناسی شده می دانند.
اینکه کودکان باید از مسائلی آگاه باشند تا دچار مشکلاتی در جامعه نباشند امری طبیعی است، اما باید گفت: از چه سنی؟ و حد و اندازه آن باید در چه حد باشد و دهها سوال دیگر باید مورد بررسی قرار گیرد.
چیزی که عجیب به نظر می آید برداشتهای سیاسی از وقایعی است که در کشور اتفاق می افتاد اینکه قتل آتنا اسلانی کودک مظلوم اردبیلی را به آموزش ندیدن او از مسائل جنسی ربیط بدهیم مغلطه کاری است که در این بین عده ای به آن دست می زنند.
خدمت این مدیر کل محترم باید گفت: اگر به احکام دینی اطلاع داشته باشید می دانید که در دین مبین سفارشی که در مورد حدو مرز را بطه دختران خردسال با غیر محارم شده است که اگر از آن احکام و بسیاری از موارد دیگر که جای مجال آن در این متن نمی گنجد اطلاع داشته باشید خود می تواند مانع بروز بسیاری از آسیبهای اجتماعی گردد.
محض اطلاع این آقایان باید گفت: که آیا از الزامات سند 2030خبر دارید؟ آیا واقعا صرفا در این سند به آموزش بهداشت و روان کودکان اشاره شده که شما آن را کلید نجات مشکلات کودکان و یا مانع قتل کودکانی همچون آتنا می دانید!
اگر همین اسناد بالادستی که که در نظام آموزشی ما آمده و در آن خانواده به عنوان رکن اساسی تربیت جامعه در نظر گرفته شد مورد دقت و توجه قرار گیرد و این آموزشها در محیط امن خانواده به کودکان داده شود، دیگر احتیاجی نیست که شما مخفیانه در بین 5هزار گودک و نوجوان تهرانی آن را به اجرا در بیاورید!
روح سند 2030 که تمام سکولار است چطور می تواند به نیازهای جامعه ما پاسخ دهد! که اگر این فرهنگ میتوانست مانع بروز مشکلات شود امروز شاهد تجاوزات جنسی و همجنس گرایی در غرب نمی بودیم.
شما از بلوای 2030گفتید چون مخالفان دلسوز آن می دانند که قرار است چه بلوایی در جامعه به سبب اجرای آن در کشور بوجود آید!
بدانیدکه: براساس سند 203 مستشاران خارجی باید به آموزش و پرورش ما نظارت کنند. هر کجای دنیا که پیشرفتی صورت گرفته، بر اساس نظم و حساب و کتاب بوده، ما غرب‌گرایی می‌کنیم ولی این مسائل را رعایت نمی‌کنیم و به جای آن پای سند همجنس‌بازی را امضا می‌کنیم، بحث عقیم کردن کارتن‌خواب‌ها را مطرح کردند، در حالی که به طور کلی نباید اصلاً کارتن‌خوابی وجود داشته باشد که چنین بحثی مطرح شود، ولی در همان نظام سرمایه‌داری ببینید که چه تعداد کارتن‌خواب وجود دارد.
مایه تاسف است که امروز رفتارهای غیرقانونی در کشور موجب افتخار شده است و از آن به عنوان دستاورد خوب یاد می کنید.
شما می دانید که اصل 77 قانون اساسی می‌گوید که مجلس باید بر این قراردادها نظارت کند، این سند اصلاً به مجلس نرفته است، هر گونه تعهد بین‌المللی که خلاف شرع و خلاف قانون اساسی باشد، نباید امضا شود. هر قراردادی که باعث شود بیگانه بر منابع اجتماعی، سیاسی و اقتصادی ما مسلط شود، خلاف قانون اساسی است و شرعاً حرام است، زیرا کاپیتولاسیون آموزشی ـ فرهنگی به‌شمار می‌آید.
این دلسوزان کودک بهتر است به فکر هزاران کودک کار باشند که در اثر مشکلات اقتصادی از بهترین فرصتهای زندگی خود بهره نمی برند و مشکلاتی که در اثر فقر و مشکلات اقتصادی برای اینان بوجود آمده که اگر آن برطرف شود و این کودکان بتوانند در دامن امن خانواده رشد کنند امروز دیگر شاهد این مشکلات در جامعه نبودیم.
در پایان به همه مسئولین و مدیران فرهنگی می گوییم تا بررسی دقیق ریشه های مشکلات مانع بروز این آن شوند و سعی نکنند که برداشتهای سیاسی را با مبانی اصلی و اساسی اسلامی خلط نمایند.
انتهای پیام/

ارسال نظر