نظرسنجی: عملکرد مصطفی بالو شهردار سابق کردکوی را چگونه ارزیابی می کنید؟
تعداد بازدید تعداد بازدید: 850 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:30 ق.ظ، یکشنبه، 21 دی، سال 1393 نظرات ۳ نظر

با توجه به پایان رسیدن دوره فعالیت ” مصطفی بالو ” به عنوان شهردار کردکوی و وجود دیدگاه های کاملا متفاوت و گاها متضاد در خصوص عملکرد وی در میان مردم ، مسئولین ، نخبگان ، اعضا شورای شهر و … ، این پایگاه خبری به ارزیابی از عملکرد وی در قالب نظرسنجی پرداخته است.

نظر-سنجیبه گزارش رادکانا، با توجه به پایان رسیدن دوره فعالیت ” مصطفی بالو ” به عنوان شهردار کردکوی و وجود دیدگاه های کاملا متفاوت و گاها متضاد در خصوص عملکرد وی در میان مردم ، مسئولین ، نخبگان ، اعضا شورای شهر و … ، این پایگاه خبری به ارزیابی از عملکرد وی در قالب نظرسنجی پرداخته است.

IMG_000831

این نظر سنجی از تاریخ 21/10/93 آغاز شده و تا مورخه 1/11/93 به مدت ده روز ادامه دارد .

مخاطبین عزیز پایگاه خبری تحلیلی رادکانا می توانند با مراجعه به قسمت نظرسنجی سایت که در سمت چپ بالای صفحه قرار دارد از بین موارد موجود، گزینه مدنظر خود را انتخاب نمایند .

نتیجه این نظرسنجی در تاریخ 3/11/93 منتشر شده و به اطلاع مخاطبین عزیز رسانده خواهد شد.

مدیریت سایت، پیشاپیش از راهنمایی، نظرات، پیشنهادات و نقدهای مخاطبان عزیز و به خصوص همکاران گرامی استقبال و قدردانی می کند.

از تمامی همشهری های عزیز و مخاطبین گرامی تقاضا داریم تا سوژه ها، موضوعات، مشکلات مختلفی را که در جای جای شهرستان و استان سرسبزمان به آن بر می خورند را جهت پیگیری خبری و انعکاس به مسئولین مربوط به این پایگاه خبری اطلاع دهند.

انتهای پیام/

حسین می گوید:

خود بالو بهترین فرد هست که در مورد یک سال فعالیتش توضیح دهد.چه کسانی و برای چه در این مدت به شهردار فشار می آوردند؟ بالو می تواند ناگفته های زیادی داشته باشد که برای شهروندان جالب باشد…….

معراج می گوید:

سلام .شهرساز بسیار خوبی بود ایدههای زیبایی داشت ..اما…………..نذاشتن

احسان می گوید:

سلام مردش پیش شورا کم اورد وای به حال زن شهردار بشه اخرش یکی از شورا شهردار می شه وگرنه هر کی بیاد نمی تونه دوام بیاره……

ارسال نظر