نظری مهر : بانکداری ما مشکل دارد و رونق اقتصادی را از بین برده است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 526 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:00 ب.ظ، جمعه، 14 تیر، سال 1392 نظرات بدون نظر

نماینده مردم کردکوی، بندرگز، بندرترکمن و گمیشان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در زمان‎های مختلف و بارهای زیاد به مسئولان اجرائی کشور، وزیر کشور، رئیس جمهور و دیگر مسئولان نامه نوشتیم، شفاهی گفتیم این نوع بانکداری مشکل دارد و موجب از بین رفتن رونق اقتصادی در کشور می‎شود.

thumb271-1f5673250a471357ffed9d7596965dffبه گزراش رادکانا:

نظری مهر گفت : اینکه صنعتگران با این همه مشکلات و بحران‎های اقتصادی در جامعه در حال تلاش در راه توسعه صنعت کشور هستند جای تقدیر دارد.

وی در ادامه بیان کرد: در مجلس شورای اسلامی موضوع‎هایی را مطرح کردیم که انتظار داشتیم به دلیل آنکه حرف دل مردم و اعظم مشکلات مردم بود آن را سانسور نمی‎کرد و به طور کامل پخش می‎کرد.

بانک‎ها در اجرای بانکداری بدون ربا موفق نبوده‎اند

نماینده مردم کردکوی، بندرگز، بندرترکمن و گمیشان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بانک‎های ما چندین سال است که در امر بانکداری بدون ربا فعالیت می‎کنند اما متاسفانه این امر به هیچ عنوان محقق نشده است‌.

وی افزود: در زمان‎های مختلف و بارهای زیاد به مسئولان اجرائی کشور، وزیر کشور، رئیس جمهور و دیگر مسئولان نامه نوشتیم، شفاهی گفتیم این نوع بانکداری مشکل دارد و موجب از بین رفتن رونق اقتصادی در کشور می‎شود.

نظری مهر ابزار داشت: هیچ فرد و سرمایه‎گذاری نیست که از بانک‎ها تسهیلات گرفته باشد و دچار مشکل نشده باشد.

گندم استان گلستان بهترین گندم کشور است

نماینده مردم کردکوی، بندرگز، بندرترکمن و گمیشان در مجلس شورای اسلامی  خاطرنشان کرد: گندم استان گلستان بهترین گندم کشور است و جزء گندم‎های برتر جهان است ولی دچار معضل‎های گوناگون است.

وی ادامه داد: در مدت گذشته در جلسه‎های متعدد مطرح کردیم که گندم استان گلستان را امسال می‎بردن اما مسئولان توجه نکردند و از خارج از کشور آمدند و گندم استان را به قیمت 200 تومان خریدند و رفتند.

نظری مهر گفت: در گذشته دلیل آوردند که سوله نداریم‌ و در نگهداری گندم مشکل داریم که با پیگیری‎های متعدد این مشکل حل شد اما اینکه چرا باز این اتفاق افتاده است جای تامل دارد.

وی تاکید کرد: استان گلستان در تمام مسائل اقتصادی مظلوم‎ترین استان‎هاست.

نماینده مردم کردکوی و بندرگز در مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: امروز خیلی راحت گندم ما را بردند و ما درحال وارد کردن گندم از مرزهای همین استان هستیم.

وی بیان کرد: کارخانه‎های گندم ما ظرفیت تبدیل 10 هزار تن گندم به آرد را دارد اما متاسفانه تنها از 300 تن این ظرفیت استفاده می‎شود و این بی‎مهری است که در حق این استان می‎شود./گلستان ما

ارسال نظر