نظری مهر: قرار نبود استاندار گلستان در جلسه با وزیر کشور حضور داشته باشد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 894 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:45 ب.ظ، سه شنبه، 30 اردیبهشت، سال 1393 نظرات یک نظر

نماینده غرب استان گلستان در مجلس گفت: جلسه روز گذشته هفت نماینده گلستان با وزیر کشور به دلیل حضور هماهنگ نشده استاندار گلستان بهم خورد .

radkana39به گزارش رادکانا، دکتر محمدجواد نظری مهر نماینده مردم کردکوی ، بندرگز ،بندرترکمن و گمیشان در مجلس شورای اسلامی با تایید بهم خوردن جلسه وزیر کشور با مجمع نمایندگان استان گلستان به دلیل حضور استاندار گلستان اظهار کرد: استاندار گلستان می بایستی از قبل با توجه به راهنمایی های رئیس جمهور و وزیر کشور مبنی بر تعامل با نمایندگان این قضیه را پیگیری می کرد.

نظری مهر گفت : متاسفانه استاندار گلستان تعاملی با نمایندگان برای پیشرفت استان نداشت و ما هر هفت نماینده گفتیم که نمی توانیم با این وضعیت با استاندار کار کنیم .

نماینده غرب استان اذعان کرد: تعهدات گذشته استاندار جهت تعامل انجام نشد و ما انتظار داشتیم روند مثبتی با همگرایی همه گروهها و نمایندگان استان و استاندار جهت پیشرفت استان بوجود آید.

دکتر نظری مهر خاطرنشان کرد: قرار بود جلسه دیروز فقط با حضور وزیر کشور و هفت نماینده استان گلستان برگزار شود تا نسبت به مسائل بوجود امده صحبت شود، اما گویا با استاندار نیز هماهنگ شده بود که در این جلسه حضور داشته باشد که این امر با اعتراض شدید ما روبه رو شد و جلسه هم به همین دلیل بهم خورد. 

گلستانی می گوید:

تعامل ؟؟؟؟ یا بازیچه شدن ؟؟؟
اینها با استاندار قبلی هم تعامل کردند چه گلی به سر مردم گلستان زدند ؟؟؟ گلستان فقط شد گلسیستان . مسکن مهر که با بی فکری بردند تو منطقه ی وقفی مردم هم کمتر بهش رجوع آوردند از این رو هم مردم سیستان دیدن جا که زیاده بیشتر واحد هاشو گرفتن اصن این هیچ .
از وقتی که این استاندار اومد شهردار هایی که انتخاب کرد چقدر تاثیر گذار بودند ؟؟؟ برای مثال روند اجرای پل روگذر شهید قندهاری چند سال راکد بود ؟؟؟ شهردار جدید که اومد چه جوری شد که این رو داره جمع میکنه و قرار افتتاح رو از 3 ماه قبل تابلو کرد چسبوند دور میدون که جای هیچ بحثی نباشه و هیچکس نتونه از کار بزنه . اون شهردار قبلی که فقط به فکر خوردن بود . استاندار قبلی هم که فقط به فکر حجاب و عفاف بود نه آبادانی .
من نمیدونم که این مثلا نماینده ها از این استاندار بدبخت چی میخوان میخوان کی رو براشون شهردار کنه یا فرماندار یا بخشدار که استاندار به حرفشون نمیکنه . حالا اگه امکان داره برین روشن و شفاف سازی کنین ببینین این حرف حساب این نماینده ها چیه

ارسال نظر