نقاب حقوق بشر در دست پلیس فدرال آمریکا+تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 489 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 4:26 ب.ظ، یکشنبه، 14 مهر، سال 1392 نظرات بدون نظر

در کشوری که پلیس فدرال آن دست به قتل شهروندان آنهم در ملع عام در مقابل چشم کودکی مادری را بقتل می رساند واقعا کسانیکه با خود چنین می کنند با دیگران چه می خواهند بکنند؟!

654975-us-capitol-shootingدر گذشته شنیده بودیم که در هر 31 دقیقه یک قتل در آمریکا صورت می گیرد و هر 8/5 دقیقه یک تجاوز به عنف در آمریکا صورت می گیرد یا یک نفر در یک مدرسه با شلیک به کارمندان و دانش آموزان: 6 کارمند و 20 کودک را به قتل رسانده است و جنایاتی از این دست.

به تازگی مطلع شدیم که پلیس فدرال آمریکا در یک اقدام بی سابقه در مقابل چشمان یک کودک مادری را به قتل رسانده است.

خانم “کری” مادر سیاهپوست آمریکاییست که پلیس فدرال ایالات متحده فقط بخاطر عبور از نوار ورود ممنوع یکی از خیابان های کاخ سفید او را به به ضرب گلوله کشته است.

رفتاری که با این مادر در مقابل چشمان کودکش انجام شد کاملا منطبق با خوی حیوانی است.

آنها که عروسی ها را در افغانستان و پاکستان بمباران می کنند برای دنیا حور شرارت می تراشند در حالی که عامل همه ناامنی های جهان هستند.

آمریکا چهره خشن و وحشتناک خود را برای مردمش پنهان کرده است اما مردم ایالت های مختلف آمریکا وقتی شکافهایی آشکار می شود حقیقت را به عینه می بینند و این روزها با تعطیلی دولت خود بیشتر به دروغ هایی که تحویل آنها داده شده فکر می کنند.

چگونه می شود این جنایتکاران بین المللی که باعث فقر و تهی دستی ملت آمریکا شده اند و گزارشها نشان می دهد که 49 میلیون آمریکایی فقیر و بدبخت و فلاکت زده برای یک وعده غذا در صف های طولانی جهت بدست آوردن یک وعده غذای مجانی سر و دست می شکنند و 40% مردم آمریکا فاقد تامین اجتماعی اند و تعطیلی دولت در آمریکا بدلیل همین موضوع می باشد و نمایندگان ملت آمریکا که باید از ملت پشتیبانی کنند جلوی تصویب لایحه ای برای تخصیص مبالغی برای تامین درمان ملت را سد کرده اند و کار به جایی رسیده است که دولت را نیز تعطیل کرده اند و دولت ابرقدرت دروغین را به تعطیلی کشانده اند.

عجیب است یک بام و دو هوا بی دلیل نیست که رئیس جمهور آمریکا تلفنی به رئیس جمهور ایران قول همکاری و حل مشکلات فی مابین می دهد و بعد در کمتر از یک هفته وقتی با رئیس جمهور صهیونیستی نشست برگزار می کند می گوید حمله نظامی روی میز است و ما گزینه جنگ را از روی میز برنداشته ایم…!

در کشوری که پلیس فدرال آن دست به قتل شهروندان آنهم در ملع عام در مقابل چشم کودکی مادری را بقتل می رساند واقعا کسانیکه با خود چنین می کنند با دیگران چه می خواهند بکنند؟!

اینها که نژادپرستی در خون آنهاست و خوی کابوگری و کشتن آدمها بخاطر رنگ پوست آنها یک قانون نانوشته در کشورشان است دلیل کشتن مادر سیاه پوست در مقابل دخترش که در جهان صدا کرده و این دولت بی آبرو را بی آبروتر کرده است چگونه می خواهند عدالت و مساوات را در بین آحاد ملت های جهان برقرار کنند و حق بشر را پاس بدارند.

آیا این همان حقوق بشر ادعایی آمریکا در عصر پست مدرنیست و هزیانهای از این دست است؟!

مطلع شدیم که مجلس شورای اسلامی در یک حرکت زیبا این عمل قبیح و زشت پلیس فدرال آمریکا را محکوم کرده است و انتظار ما از نمایندگان واقعی ملت این دست که در جهت تنویر افکار عمومی و شناساندن چهره سالوس جنایت کاران و دفاع از حق مظلومان جهان که از آرمانهای حقیقی امام (ره) و رهبری معظم انقلاب می باشد نسبت به رسوا نمودن و برملا نمودن سالوس این ابر جنایت کار قرن بنام ملت بزرگ ایران از هرگونه اقدام مقتضی فروگذار ننمایند.

و این نقاب حقوق بشر که به چهره زده اند و با شعار های فرا واقع گرایانه سعی در پوشیدن حقیقت دارند را از چهره جانیان بلفطره بگیرند تا انشاء الله یک قدم در جهت فروپاشی و نابودی این دولت کریه المنظر بر دارند.

من الله توفیق


نویسنده رادکانا: محک

ارسال نظر