نقش بازار نقش بسیار بی نظیریست
تعداد بازدید تعداد بازدید: 417 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 7:38 ب.ظ، سه شنبه، 5 شهریور، سال 1392 نظرات بدون نظر

وفائی: بازاریان در تمامی عرصه های فرهنگی، سیاسی، اقتصادی، مذهبی و… نقش بی نطیری را ایفا می کنند.

thumb204-4f72ad7525a10ed2fb07965a61a70a63به گزارش خبرنگار رادکانا از گرگان، وفائی مدیر کل سازمان معدن و تجارت استان گلستان در همایش بزرگ کاسب امین و روز اصناف در گرگان ضمن ادای احترام به شهدای دولت و امام شهیدان (ره) و گرامیداشت سالروز شهادت حاج مهدی عراقی  گفت: در طول تاریخ به وضوح می توان مشاهده کرد که بازاریان و اصناف در چه عرصه هایی تلاش نموده اند و در جهت پیشرفت این نظام چه فعالیت های مفیدی انجام داده اند.

وی  در ادامه افزود:  نقش بازار را در زندگی اجتماعی می توان  به خوبی حس نمود زیرا بازاریان به دنبال این هستند که بتوانند زندگی روز مره مردم را بچرخانند و مایحتاج مردم را برطرف نمایند.

وفائی اظهار داشت:  دشمنان اسلام درصدد این هستند که بتوانند به بازار و اصناف و اقتصاد این جامعه لطمه وارد کنند و چه کار ها که نکردند.

مدیر کل سازمان معدن و تجارت استان گلستان در قسمت دیگری از سخنان خود اظهار داشت: دشمنان اسلام به دنبال کم رنگ کردن این جایگاه در بین مردم هستند و با عناوین و ابزار های موجود انواع اتهامات را به این بخش می زنند و به ناحق در مورد این بخش قضاوت می کنند.

وفائی در ادامه خاطرنشان کرد:  در دوران انقلاب بازاریان با اعتصاب های مکرر خود باعث شدند که به پیکره نظام طاغوت و طاغوطیان ضربه محکمی وارد کنند و نقش مهمی را در براندازی نظام طاغوت داشته باشند.

وی در پایان از شهدای اصناف و بازاریان تجلیل نمود.

ارسال نظر