نمایشگاه دستاوردهای کمیته امداد گلستان برپا می‌شود
تعداد بازدید تعداد بازدید: 489 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:24 ق.ظ، پنج شنبه، 7 اسفند، سال 1393 نظرات بدون نظر

قائم مقام کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گلستان گفت: نمایشگاه دستاوردهای طرح‌های خوداشتغالی و مشاغل خانگی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گلستان به مناسبت هفته احسان و نیکوکاری برپا می‌شود.

139304141359536023142833به گزارش رادکانا، بشارت‌لو ظهر در همایش نیکوکاری دانش‌آموزان در کانون طه گرگان اظهار داشت: نمایشگاه دستاوردهای طرح‌های خوداشتغالی و مشاغل خانگی و همچنین آشنایی با فعالیت‌های کمیته امداد از یازدهم اسفند ماه به مدت 4 روز در گرگان برگزار می‌شود.

وی افزود: دیدار با نماینده ولی‌فقیه در استان گلستان، تجلیل از بانوان خیر و به صدا درآمدن زنگ مدارس برای جمع‌آوری کمک‌های دانش‌آموزی همزمان با دیگر شهرها از دیگر برنامه‌ها در هفته احسان و نیکوکاری است.

قائم مقام کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گلستان با اشاره به اینکه 9 تا 15 اسفند به نام هفته احسان ونیکوکاری نام‌گذاری شده، تصریح کرد: جشن نیکوکاری همه ساله در آستانه سال نو با مشارکت دستگاه‌های عضو ستاد برگزار می‌شود.

بشارت‌لو اظهار داشت: صداوسیما ،آموزش وپرورش با محوریت دانش‌آموزی ،اداره کل ورزش و جوانان ،سپاه پاسداران با محورین بسیج مستضعفین و کمیته امداد در برگزاری این جشن مشارکت دارند.

وی افزود:هدف از برگزاری این جشن ترویج فرهنگ انفاق و ایثار و نوع‌دوستی وهمچنین جمع آوری کمک‌های مردمی برای یاری رساندن به نیازمندان است.

بشارت‌لو تصریح کرد: برای اینکه زمینه را برای حضور بیشتر دانش‌آموزان و خیران فراهم کنیم امروز شاهد برگزاری جشن ویژه نیکوکاری با حضور دانش آموزان مدارس مختلف غیرانتفاعی و دولتی هستیم.

قائم مقام کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گلستان گفت: همه ساله در راستای یاری نیازمندان در ماه آخر سال جشن نیکوکاری برگزار می‌شود و امسال این برنامه‌ها با تنوع بیشتری اجرایی خواهد شد.

در پایان این مراسم دانش‌آموزان پاکت‌های هدیه خود را برای یاری از نیازمندان به صندوق ریختند.

انتهای پیام/

ارسال نظر