نمایشگاه فرهنگی « دفاع همچنان باقی است» در گرگان از امروز شروع بکار می کند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 734 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:44 ق.ظ، یکشنبه، 31 شهریور، سال 1392 نظرات بدون نظر

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان ضمن تبریک هفته دفاع مقدس اعلام کرد: نمایشگاه فرهنگی « دفاع همچنان باقی است » امروز یکشنبه (۳۱ شهریور) جنب فرمانداری گرگان افتتاح می شود.

thumb271-11d2222d5ac5a5a4a2363e8f39b5797b

به گزارش خبرنگار رادکانا ؛ سردار محمد حسین بابایی فرمانده سپاه نینوا استان گلستان در جمع خبرنگاران استان گفت: دفاع مقدس سرچشمه پاکی ها و دلاوری های رزمندگان و جوانان این مرز و بوم است.

وی افزود: وظیفه ماست که از این همه تلاش و زحماتی که برای مملکت و دفاع از وطن کشیده شده در هفته ای بنام دفاع مقدس تقدیر کنیم.

بابایی با اشاره به اینکه اولویت ترویج ارزش های دفاع مقدس با کارهای فرهنگی است، خاطر نشان کرد: در همین راستا نمایشگاه فرهنگی ” دفاع همچنان باقی است “ساعت 16 عصر روز یکشنبه (31 شهریور) در پارک شهر جنب فرمانداری گرگان افتتاح می شود.

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان ادامه داد: این نمایشگاه در سه بخش نرم افزاری، سخت افزاری و ادوات نظامی و بخش اجرای شبانه است و همه مردم گرگان می توانند با حضور در این نمایشگاه از اقدامات انجام شده در دوران دفاع مقدس و حماسه های دوران دفاع مقدس آگاه شوند.

سردار بابایی تصریح کرد: همچنین کتاب ” کتاب شناسی دفاع مقدس و انقلاب اسلامی استان گلستان ” ، روز پنجشنبه با حضور وزیر دفاع رونمایی می شود.

فرمانده سپاه نینوا گلستان همچنین از راه اندازی پورتال اینترنتی کنگره شهدای استان گلستان در هفته دفاع مقدس امسال خبر داد

ارسال نظر