نمایش اتحاد و انسجام مردم کردکوی در راهپیمایی ۲۲ بهمن/انقلاب ادامه دارد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 447 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:02 ب.ظ، پنج شنبه، 22 بهمن، سال 1394 نظرات بدون نظر

راهپیمایی ۲۲ بهمن سال ۱۳۹۴ همراه با جشن سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی همزمان با سراسر کشور در شهرستان کردکوی برگزار شد.

IMG_0027به گزارش سرویس سیاسی رادکانا، حضور گسترده اقشار مختلف مردم شهرستان کردکوی، اعم از زن و مرد، پیر و جوان در راهپیمایی 22بهمن، این راهپیمایی را به محل تجلی وحدت نموده است.

امسال همزمان با سراسر کشور مراسم گرامیداشت روز پیروزی انقلاب اسلامی در گلستان برگزار شد و در کردکوی نیز شهروندان از ساعت 10 صبح از مسیر اعلام شده راهپیمایی را آغاز کردند.

مردم شهرستان کردکوی با حضور گسترده و با نشاط خود، سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را گرامی داشتند و با سردادن شعارهای انقلابی همچون مرگ بر امریکا ، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر منافق فتنه گر و …. بار دیگر با آرمان های شهدا و بنیانگذار انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.

امروز مردم شهید پرور شهر کردکوی از زن و مرد، پیر و جوان و کودک و نوجوان و دیگر اقشار مردم با در دست داشتن پرچم 3 رنگ چمهوری اسلامی و تصاویری از امام راحل و رهبری انقلاب و نیز پلاکاردهای مختلف، همچون سیلی خروشان به مسیر عزت و اقتدار خود ادامه دادند.

در سالروز سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، مردم همیشه در صحنه دیگر شهرهای گلستان نیز باحضور پرشور خود، میثاق مجدد با آرمان های انقلاب اسلامی بستند و به دشمنان پیام دادند که همچنان وفادار به انقلاب خود هستند و توطئه های دشمنان هیچ خللی در اراده ملت برای دفاع از انقلاب و رهبری ایجاد نخواهد کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر