نمایش «ماجراهای قارنلی و قارتلی» در گرگان اجرا شد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 3,068 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:56 ق.ظ، چهارشنبه، 18 بهمن، سال 1391 نظرات بدون نظر

نمایش «ماجراهای قارنلی و قارتلی» محصول گروه تئاتر «مدیار» کردکوی از ۱۷ بهمن‌ماه در تالار فخرالدین اسعد گرگانی بر روی صحنه رفت.

342356_seUlQN4iکارگردان نمایش «ماجراهای قارنلی و قارتلی» در گفت‎وگو با خبرنگار فارس در گرگان گفت: ماجراهای قارنلی و قارتلی به مدت دو روز و در مجموع چهار بار اجرا می‎شود.

ایمان جهانگیری اظهار داشت: علاقمندان برای دیدن این نمایش می‎توانند در ساعات 17 و 30 دقیقه و 19 به تالار فخرالدین اسعد گرگانی مراجعه کنند.

وی خاطرنشان کرد: علیرضا گالش، میلاد گیلانی، پوریا خوشبین، علی غریب، الناز کیااحمدی و لیندا بالارستاقی بازیگران این نمایش هستند.

کارگردان نمایش «ماجراهای قارنلی و قارتلی» ابراز داشت: محمدرضا مداحی، آرشام آریانی، حسین عباسی و محمد قلعه‎نویی سایر عوامل دست‎اندرکار نمایش ماجراهای قارنلی و قارتلی هستند.

جهانگیری در خصوص داستان این نمایش گفت: خانواده‎ای برای تهیه مسکن به یکی از مشاوران املاک مراجعه کرده و به دلیل نامناسب بودن وضع مالی به پیشنهاد مدیر مشاور املاک در یک منزل متروکه اسکان می‎یابند.

این فعال هنری گلستان اضافه کرد: این خانه متعلق به شخصی به نام حسن بوده که سه فرزند پسر دارد و هر سه عاشق دختر این خانواده می شوند.

جهانگیری ادامه داد: این سه پسر برای رسیدن به این دختر دست به هر کاری زده تا عشق و علاقه خود را به او و خانواده‎اش ثابت کنند.

وی عنوان کرد: دختر خانواده در نهایت از بین این سه پسر، فرزند کوچک که از همه ساده‎تر و درستکارتر بوده را به عنوان همسر خود انتخاب می‎کند.

جهانگیری، اجرای نمایش‎های کمدی که موجب شادی و نشاط مردم شود را حق مردم و وظیفه این گروه دانسته و بر ادامه این روند تأکید کرد.

وی گفت: گروه تئاتر «مدیار کردکوی» با هدف ایجاد شور و نشاط در مردم و بیان توانمندی‎های هنری این شهرستان تأسیس شده تا نقش تاثیرگذار هنرمندان کردکوی در عرصه هنر تئاتر را به اطلاع مردم و مسئولان برساند.

کارگردان نمایش ماجراهای قارنلی و قارتلی ابراز امیدواری کرد که اعضای این گروه با اجرای این نمایش لحظات شادی را به مردم ارمغان دهند.

ارسال نظر