نماینده رئیسی خواستار پخش اعتراضات وسیع معدنچیان از صداوسیما شد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 188 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:33 ب.ظ، یکشنبه، 17 اردیبهشت، سال 1396 نظرات بدون نظر

نماینده حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی در نامه ای به رئیس کمیسیون نظارت بر تبلیغات انتخابات خواستار پخش زنده اعتراضات وسیع کارگران، معدنچیان و خانواده های داغدیده از صداوسیما شد.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا به نقل از مهر؛ نماینده حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی در نامه ای به رئیس کمیسیون نظارت بر تبلیغات انتخابات خواستار پخش زنده اعتراضات وسیع کارگران، معدنچیان و خانواده های داغدیده از صداوسیما شد.

متن این نامه به شرح زیر است:

«رئیس محترم کمیسیون نظارت بر تبلیغات انتخابات

با اهدای سلام و احترام

در راستای روشنگری و بیان حقایق به ملت شریف ایران، حال که برخلاف عدالت رسانه ای و قوانین تبلیغاتی سفر جناب آقای روحانی به استان گلستان از صدا و سیما پخش شده است، در کنار پخش زنده سخنرانی آقای روحانی از شبکه خبر در جمع کارگران معدن استان گلستان، اعتراضات وسیع کارگران، معدنچیان و خانواده های داغدیده را نیز پخش نمایید.

متاسفانه به مناسبت روز کارگر هم در مرقد امام (ره) خبر سخنرانی ایشان از رسانه ملی پخش گردید ولی توجهی به اعتراضات مردمی در همین برنامه نشد. حداقل انتظار این است که به هر میزان در این موارد برای جناب آقای روحانی وقت در نظر گرفته می شود برای دیگر نامزدها به صورت یکسان فرصت حضور در رسانه فراهم گردد.

از کمیسیون نظارت بر تبلیغات انتظار می رود ضمن بررسی این موضوع نتایج را به سمع و نظر افکار عمومی برساند.

با تشکر و تجدید احترام

محمدامین توکلی زاده

نماینده حجت الاسلام والمسلمین رئیسی، کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری»

انتهای پیام/

ارسال نظر