نماینده مردم شهرهای غرب گلستان مطرح کرد بررسی حواشی مسابقات کبدی در گرگان با طرح سوال از وزیر ورزش در مجلس
تعداد بازدید تعداد بازدید: 114 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:18 ق.ظ، پنج شنبه، 9 آذر، سال 1396 نظرات بدون نظر

نماینده مردم شهرهای غرب گلستان گفت: پس از دیدن آن تصاویر این اتفاق برایم قابل هضم نبود و به نظرم این دوگانگی عملکرد قابل توجیه نیست و موضوع قابل طرح سوال از وزیر ورزش در مجلس است.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ رامین نورقلی‌پور امشب در جمع خبرنگاران درباره حواشی به وجود آمده در مسابقات کبدی قهرمانی آسیا در گرگان و حضور مربیان مرد تیم‌های خارجی با روسری در مسابقات بخش بانوان اظهار داشت: این سئوال مطرح است که به واقع مسئولان برگزاری مسابقات به این مربی پیشنهاد دادند که با روسری وارد سالن شود و یا موضوع دیگری دارد اطلاعی ندارم و موضوع قابل بررسی است.

وی افزود: پس از دیدن آن تصاویر این اتفاق برایم قابل هضم نبود و به نظرم این دوگانگی عملکرد قابل توجیه نیست و موضوع قابل طرح سئوال از وزیر ورزش در مجلس است.

نماینده مردم شهرهای بندرگز، کردکوی، بندرترکمن و گمیشان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: یک دوگانگی در این اتفاق مشخص است که برای ما به هیچ عنوان خوب نیست و اینکه چه با مجوز و توصیه مسئولان این اتفاق افتاده باشد و یا اینکه خودش به طور خودسرانه این کار را انجام داده باشد کار درستی نبوده و یک دوگانگی را مشخص می‌کند.

نماینده مردم شهرهای غرب استان گلستان تصریح کرد: به نظرم این دوگانگی در اجرا قابل توجیه نیست و ما یک قاعده کلی در این خصوص داریم که باید به آن قواعد کلی پایبند باشیم.

وی گفت: به طور قطع این موضوع قابل پیگیری و قابل سئوال از وزیر ورزش و جوانان به عنوان بالاترین مقام مسئول برگزاری مسابقات است.

نورقلی‌پور با اشاره به اینکه این موضوع قابل توجیه نیست، تصریح کرد: من بعد از انتشار این تصویر در فضای مجازی شب گذشته آن را دیدم و برایم قابل هضم نبود.

نماینده مردم شهرهای بندرگز، کردکوی، بندرترکمن و گمیشان در مجلس تاکید کرد: این موضوع قابل پیگیری است و موضوع در مجلس شورای اسلامی در کمیسیون مربوطه از وزیر ورزش سئوال خواهد شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر