نمایندگان استان نسبت به توان مدیریتی استاندار حرف دارند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 375 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:56 ق.ظ، یکشنبه، 21 اردیبهشت، سال 1393 نظرات بدون نظر

نماینده مردم کردکوی و بندرگز در مجلس گفت: نمایندگان استان نسبت به توان مدیریتی استاندار حرف دارند و بزودی در جلسه ای انتقادات خود را به اطلاع وزیر کشور خواهند رساند.

nazari-mehبه گزارش رادکانا، محمدجواد نظری مهر نماینده غرب استان در مجلس شورای اسلامی افزود: پس از روی کار آمدن دولت تدبیر و امید انتظار داشتیم که اجرای پروژه های صنعتی استان در دستور کار قرار گیرد که هیچ تلاشی از سوی استاندار گلستان مشاهده نشده است.

وی افزود: دکتر حسن روحانی در جلسات مختلف خواستار تعامل استانداران و نمایندگان هستند ولی ما در استان شاهد این تعامل نیستیم و ایشان می خواهد یک تنه همه مشکلات را بر طرف کند.

وی ضمن تاکید بر اینکه برای رفع بیکاری بالای استان باید همه ظرفیتهای استان هماهنگ و متحد شود، خاطرنشان کرد: نرخ بالای بیکاری در استان مردم را زجر می دهد و بسیاری از خانواده ها را با مشکلات اساسی مواجه کرده است ولی در هشت ماه گذشته برخلاف اقدامات اساسی دولت ، استان گلستان از چنین همت و تلاشی بی بهره است که باید برای آن فکری کرد.

نماینده مردم غرب گلستان در مجلس شورای اسلامی افزود: نمایندگان استان نسبت به توان مدیریتی استاندار حرف دارند و بزودی در جلسه ای انتقادات خود را به اطلاع وزیر کشور خواهند رساند.

به گفته نظری مهر، راه برون رفت از وضعیت فعلی استان توجه جدی به صنایع مادر و توسعه بخش صنعت است که به علت مدیریت ضعیف نماینده عالی دولت در استان گامی برداشته نشد. / مهر

ارسال نظر