نمای جدید فلکه کاخ و یک پیشنهاد طلایی به نقشینه + عکس
تعداد بازدید تعداد بازدید: 654 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:21 ق.ظ، سه شنبه، 16 مهر، سال 1392 نظرات بدون نظر

رونمایی شبانه از نمای جدید فلکه کاخ و تغییرات ایجاد شده در آن ، یک فرصت طلایی برای نقشینه ایجاد کرده است تا تلویزیون شهری خود را دو طرفه کند و بهترین و بیشترین بهره را ببرد .

tv-shahriبه گزارش رادکانا، اگر این روزها یک بار به طور اتفاقی یا آگاهانه از سمت میدان وحدت (شهرداری) به سمت میدان ولی عصر(عج) (کاخ) در حال حرکت باشید و توجه شما به تلویزیون شهری نصب شده در ابتدار خیابان ولی عصر (عج) جلب شود ، شما نیز اذعان خواهید کرد که نمای جدید (view) تلویزیون شهری ، یک فرصت استثنایی و منحصر بفرد است .

نقشینه با استفاده از فرصت جدید پیش آمده می تواند به دو طرفه کردن تلویزیون شهری اقدام نموده و با اندکی تغییرات در شکل و وضعیت بالای پایه ی نصب شده تلویزیون و بدون نیاز به نصب پایه ی جدید از آن به صورت دو طرفه بهره برداری کند .

با وضعیت جدید فلکه کاخ این تلویزیون شهری از وسط فلکه شهرداری هم به خوبی قابل مشاهده است و اتفاقا نمای خیلی خوبی در تمامی ساعات شبانه روز دارد و با دو طرفه شدن تلویزیون ضمن بهره برداری مضاعف از هزینه های انجام شده اولیه در احداث آن ، نمای خوبی برای کل محدوده فلکه کاخ و مسیر از فلکه شهرداری تا کاخ ایجاد نماید .

این همه در حالی است که کانون آگهی تبلیغی نقشینه از روز اول اقدام برای احداث تلویزیون شهری مورد هجمه گسترده تبلیغی  و رسانه ای رقبا و مخالفان قرار گرفت که اوج آن در ایام منتهی به انتخابات 24 خرداد 92 بود .

فلکه کاخ هم حدود یکسالی از انظار عمومی مخفی ماند و جمعی در طول این مدت مدام در آن یک کارهایی می کردند و عموم مردم منتظر بودن تا در روز رونمایی از نمای میدان جدید ، منظره و نمایی بسیار زیبا و جذاب در این فلکه مهم شهر شاهد باشند که افتتاح شبانه آن هم جمعه شب 92/7/12 و وضعیت نه چندان جالب و دلچسب آن همگان را غافلگیر کرد .

البته بررسی و ارزیابی وضعیت جدید و قدیم فلکه کاخ و ثمره حاصله در قبال هزینه انجام شده و معایب و محاسن آن خود مجالی جداگانه می طلبد که خیل عظیم مهندسان معماری و شهرسازی می توانند به ارائه دیدگاه ها و نظرات کارشناسی بپردازند .

علی ایحال نقشینه می تواند بدون فوت وقت به دو طرفه کردن تلویزیون شهری خود اقدام نموده و بهره و سود خود را دو چندان نماید ، زیرا در غیر این صورت ممکن است شورا و شهردار جدید برای این فلکه حساس خواب جدیدی ببینند و به سرعت به نصب یک المان چند صد میلیونی در میانه آن اقدام کنند .

از ما گفتن ..!!

 kakh02

kakh04

 

ارسال نظر