نهضتی که بواسطه امام خمینی (ره) در ایران اتفاق افتاد نشأت گرفته از نهضت انبیاء بود
تعداد بازدید تعداد بازدید: 796 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 4:06 ب.ظ، جمعه، 13 بهمن، سال 1391 نظرات بدون نظر

۳۴ سال از تاریخ پیروزی انقلاب اسلامی ایران می گذرد و هر روز بر عظمت و بزرگی و عزت و سربلندی جمهوری اسلامی ایران اضافه می شود که این عزت و سربلندی را مدیون امام (ره) و خون پاک شهدای انقلاب و مردم انقلابی و ولایتمدار هستیم که ثمره این انقلاب بعد از ۳۴ سال، بیداری و بپاخواستن کشورهای اسلامی در برابر ظلم و ستم مستکبران خصوصا آمریکا و اسرائیل است.

IMG_0001حجت الاسلام والمسلمین شاعری امام جمعه شهرستان کردکوی در نماز جمعه سیاسی عبادی این هفته گفت: هفته وحدت و جشن های تولد حضرت محمد (ص) و امام جعفر صادق (ع) در کشورهای اسلامی خصوصا در ایران اسلامی در سایه وحدت و برادری و همبستگی بین اقوام و مذاهب مختلف به نحو احسن برگزار شد.

امام جمعه کردکوی باتوجه به برگزاری کنفرانس وحدت اسلامی درایران گفت: کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی با حضور فرهیختگان، علما و روسای کشورهای اسلامی نشان دهنده ایران به عنوان مهد وحدت در بین کشورهای اسلامی می باشد.

شاعری با توجه به بیانات مقام معظم رهبری در کنفرانس وحدت اسلامی تهران بیان داشت: اختلاف و اختلاف افکنی در بین مسلمین بسیار قبیح و ناپسند می باشد و مسلمانان جهان باید از هرگونه اختلاف بین هم پرهیز کنند و باید وحدت و همبستگی بین شیعه و سنی حاکم باشد.

وی افزود: وحدت و همبستگی و برادری در بین مسلمین جزو اصولی است که اسلام آن را امضا کرده است.

حجت الاسلام شاعری با توجه به بحران سوریه و دیگر کشورهای اسلامی اظهار داشت: سردمداران حملات تروریستی و ناجوانمردانه سوریه و دیگر کشورهای اسلامی با هدف کشتن و قتل عام زنان و فرزندان بی گناه سوری وارد شدند و هدف فریب اذعان عمومی را دارند تا این حملات طوری جلوه داده شود که مقصر این جنایات نباشند و بحرانی مذهبی بین مردم ایجاد کنند، بلکه مردم مسلمان جهان هوشیارند و می دانند که تمامی این جنایات تروریستی و سیاسی توسط گروه های معارض و مخالف اسلام اتفاق افتاده است.

سپس امام جمعه کردکوی در خصوص قیام امام (ره) و پیروزی انقلاب اسلامی ایران بیان داشت: امام (ره) روزی قیام کرد و 34 سال است که این قیام به ثمره نشسته است.

وی در ادامه افزود: ما در دهه فجر قرار داریم و در این روزها خاطرات 12 بهمن برایمان زنده می شود، دهه فجر فراز و نشیب هایی برایمان به وجود آورد که نشاط آور است که این نشاط و یادآوری فقط نباید مختص دهه فجر باشد.

شاعری اظهار داشت: امسال وارد سی و چهارمین بهار آزادی شدیم و این 34 سال آزادی معجره ای بود که بدست امام خمینی (ره) و مردم ولایتمدار و انقلابی ایران اسلامی اتفاق افتاد و درحال حاضر صدای انقلاب اسلامی ایران به خارج از مرزهای ایران رسیده است و نتیجه اش بیداری تمامی کشورهای اسلامی است.

حجت الاسلام شاعری خاطرنشان کرد: نهضتی که بواسطه امام خمینی (ره) در ایران اتفاق افتاد نشأت گرفته از نهضت انبیاء بود.

وی در ادامه تأکید کرد: امام (ره) آغازگر این حرکت انقلابی و اسلامی بود و آنچنان عظمت و خودساختگی داشت که توانست همه را زیر پر و بال انقلاب گرد آورد.

وی تصریح کرد: 34 سال از تاریخ پیروزی انقلاب اسلامی ایران می گذرد و هر روز بر عظمت و بزرگی و عزت و سربلندی جمهوری اسلامی ایران اضافه می شود که این عزت و سربلندی را مدیون امام (ره) و خون پاک شهدای انقلاب و مردم انقلابی و ولایتمدار هستیم که ثمره این انقلاب بعد از 34 سال، بیداری و بپاخواستن کشورهای اسلامی در برابر ظلم و ستم مستکبران خصوصا آمریکا و اسرائیل است.

ارسال نظر