نهمین یادواره ۶ شهید پایگاه مقاومت بسیج شهید محمد زاهد کردکوی برگزار می شود
تعداد بازدید تعداد بازدید: 520 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:18 ب.ظ، یکشنبه، 1 دی، سال 1392 نظرات بدون نظر

همزمان با اربعین سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و ۷۲ تن از یاران باوفایش نهمین یادواره ۶ شهید پایگاه مقاومت بسیج شهید محمد زاهد شهرستان کردکوی همراه با نماز ظهر و عصر فردا با حضور حجت الاسلام دکتر شهواری فرمانده پایگاه مقاومت بسیج خاتم الانبیاء و بسیجیان در پایگاه مقاومت بسیج شهید محمد زاهد برگزار می شود.

n00007427-bبه گزارش خبرنگار رادکانا، همزمان با اربعین سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و 72 تن از یاران باوفایش نهمین یادواره 6 شهید پایگاه مقاومت بسیج شهید محمد زاهد شهرستان کردکوی در این پایگاه مقاومت برگزار می شود.

در این مراسم حجت الاسلام دکتر سعید شهواری فرمانده پایگاه مقاومت بسیج خاتم الانبیاء و کربلایی علی اکبر بسطامی به سخنرانی و مداحی می پردازند.

این مراسم همراه با نماز ظهر و عصر فردا مورخ ۲/۱۰/۹۲ با حضور بسیجیان غیور و سلحشور در پایگاه مقاومت بسیج شهید محمد زاهد کردکوی واقع در خیابان جنگل، کوچه سردار 16 بصرف ناهار برگزار می گردد.


مخاطبان محترم پایگاه خبری تحلیلی رادکانا می توانند اخبار، مقالات، اشعار، مطالب طنز، تصاویر و هر آن چیزی که در قالب اقتصاد، فرهنگ و هنر جای می گیرد را به آدرس info@radkana.ir ارسال کنند تا در سریع ترین زمان ممکن به نام خودشان و به عنوان یکی از مطالب ویژه رادکانا منتشر شود.

همچنین می توانند سوژه های خبری و مشکلات شهرستان را جهت پیگیری از طریق ایمیل فوق یا سامانه پیامک ۳۰۰۰۲۷۲۰۱۰ با ما در میان بگذارند.

ارسال نظر