نه تجربه امیر، نه بی‌تجربگی یحیی، باز هم دربی برنده نداشت‌
تعداد بازدید تعداد بازدید: 584 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 7:18 ب.ظ، جمعه، 6 بهمن، سال 1391 نظرات یک نظر

دیدار دو تیم استقلال و پرسپولیس برنده نداشت تا آبی پوشان با این مساوی به صدر جدول بازگردند.

13911106000225_PhotoAهفتاد و ششمین دیدار استقلال و پرسپولیس از ساعت 15 امروز در ورزشگاه آزادی و در حضور بیش از 95 هزار تماشاگر آغاز شد که بازی با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید.

دربی 76 برخلاف پیش بینی‌ها بازی زیبایی از کار درنیامد و توپ بیشتر در میانه میدان در جریان بود. بازی صفر بر صفر دو تیم از نظر فنی زیر صفر بود. از 10 روز پیش تمامی رسانه‌ها به این بازی پرداختند اما بهترین بازیکنان ایران در این مسابقه نتوانستند نمایشی شایسته ارایه کنند.

هرچند پرسپولیس برتری نسبی در نیمه دوم داشت اما به جز تک صحنه‌هایی که توپ بر روی دروازه استقلال رفت تماشاگران دیگر صحنه جذابی ندیدند.

در دقایق پایانی ضربه سر بازیکن پرسپولیس از روی تیرک دروازه آبی ها رد شد.

محسن قهرمانی داور مسابقه به رضا حقیقی از پرسپولیس کارت زرد نشان داد.

پیش از این دیدار استقلال با 42 امتیاز و تفاضل گل کمتر نسبت به تراکتورسازی در رده دوم جدول است و پرسپولیس 29 امتیازی در رده دهم قرار دارد.

دربی رفت هم با یک بازی ضعیف از دو تیم نتیجه ای جز تساوی بدون گل نداشت.

ترکیب استقلال:

سیدمهدی رحمتی، علی حمودی، امیرحسین صادقی، پژمان منتظری، حسن اشجاری( از دقیقه  67  حنیف عمران‌زاده)، جواد نکونام، مجتبی جباری، خسرو حیدری، عباس‌ محمدرضایی،( از دقیقه 58  ساموئل) آرش برهانی( از دقیقه 71 فرهاد مجیدی) و فرزاد حاتمی

سرمربی: امیرقلعه نویی

ترکیب پرسپولیس :

نیلسون، سیدجلال حسینی، علیرضا نورمحمدی، حسین ماهینی، مهرداد پولادی، رضا حقیقی، محمد نوری، مهدی مهدوی‌کیا،( از دقیقه 59  عادل کلاه کج)  مارکو پروویچ، غلامرضا رضایی( 89- محمد قاضی) و کریم انصاری‌فرد( از دقیقه 81 هادی نوروزی)

سرمربی: یحیی گل‌محمدی

محمد مهدی برهانی می گوید:

فرزند ایران .ای مسلمان زاده پارسی بنویس.شهرآورد را به جای دربی استفاده کن.بیایید به خود باوری برسیم. تعصبی که همان غربی ها دارند را ببینید .شما اگر توانستید در مثلا آلمان به زبان خارجی تحصیل کنید .اجازه این کار داده نمیشود چون به فرهنگ و ادبیات و هنرشان تعصب دارند.اگر غربگرایی هنر است این بخش نیز تقلید شود .تعصب فرهنگی
این اخرین خاکریز فرهنگی ماست.دشمن فرهنگی شبیخون خود رازده است سنگرها را در حال تصرف است.شاید بتوان اورا پس زد.همت کنیم
رسانه ها در ترویج ادبیات غرب مقصرند مخصوصا صدا و سیما

ارسال نظر