نوبخت:با استفاده‎کنندگان از بیت‌المال برای تبلیغات کاندیداها برخورد می‎شود
تعداد بازدید تعداد بازدید: 567 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:49 ق.ظ، یکشنبه، 8 اردیبهشت، سال 1392 نظرات بدون نظر

مدیرکل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و امور حقوقی استانداری گلستان گفت: با استفاده‎کنندگان از امکانات دولتی و بیت‌المال برای تبلیغات کاندیدا، برخورد قانونی می‎شود.

13901124000114_PhotoAمحمدعلی نوبخت اظهار داشت: هیچ‌کس حق ندارد با استفاده از امکانات دولتی و بیت‌المال برای کاندیدایی تبلیغ کند و هر شخص در هر جایگاهی که بخواهد از منابع دولتی برای این امر بهره‌برداری و سوءاستفاده کند، متخلف از قانون و مجرم محسوب و قطعاً با نامبرده برخورد و به مراجع ذیصلاح معرفی می‌شود.

وی تصریح کرد: انتخابات در کشور جمهوری اسلامی ایران از نمادهای برجسته نظام مردم‌سالاری دینی است که مردم مبنا و محور آن هستند.

مدیرکل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و امور حقوقی استانداری گلستان ادامه داد: انتخابات در کشور ما فرمایشی و نمایشی نیست و رخداد مهمی است که همگان در آن سهیم هستند.

وی اذعان داشت: همه مسئولان باید سعی بر این داشته باشند تا با همکاری و تعامل یکدیگر انتخابات را برگزار کنند.

نوبخت تصریح کرد: ما سرباز ولایت هستیم و بنا بر فرموده مقام معظم رهبری در برگزاری انتخابات و خلق «حماسه سیاسی» با تمام قوا تلاش خواهیم کرد.

مدیرکل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و امور حقوقی استانداری گلستان در پایان یادآور شد: با عنایت به حرمت خون شهیدان و حفظ کیان انقلاب و نظام جمهوری اسلامی، ما در حفظ سلامت برگزاری انتخابات و امانتداری آرای مردم از موضع خود عدول نخواهیم کرد.

ارسال نظر