نوشتن عبارتی که بر زنان حرام است و مردان را تحریک می کند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 574 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:41 ق.ظ، سه شنبه، 7 آبان، سال 1392 نظرات یک نظر

أبوالبراء یکی از این شیوخ وهابی است که خود را در شبکه اجتماعی تویتر با نام “علامه أبوالبراء” معرفی کرده و در زمینه صدور فتاوای مضحک رنج‎های بسیاری را نیز متحمل شده است.

thumb292-5fab671aa0b41569c6f4e7c815c30ec2به گزارش رادکانا، چندی است که بازار صدور فتاوای مضحک از سوی علمای فرقه وهابیت به شدت داغ شده است و هرکدام برای اینکه شهرت بیشتری کسب کنند٬ فتوای مضحک تری صادر می‎کنند.

أبوالبراء یکی از این شیوخ وهابی است که خود را در شبکه اجتماعی تویتر با نام “علامه أبوالبراء” معرفی کرده و در زمینه صدور فتاوای مضحک رنج‎های بسیاری را نیز متحمل شده است.

این مفتی وهابی در جدیدترین و مضحک ترین فتاوای خود٬ نوشتن “هههههه” از سوی بانوان را حرام اعلام کرده است.

وی که عضو هیئت امر به معروف و نهی از منکر عربستان سعودی است در صفحه شخصی تویتر خود آورده است: نوشتن عبارت “هههههه” از سوی بانوان برای دلالت بر خندیدن حرام است.

أبوالبراء در توجیح این فتوا می افزاید: استفاده از این عبارت بدان جهت حرام است که مردان را به فکر اقدامات حرام می‎اندازد.

43243424
بخش مضحک تر ماجرا آنجا است که وی آورده است: در صورتیکه از “هـ” بیشتری استفاده شود٬ شدت حرام بودن آن افزایش می‎یابد.

عضو هیئت امر به معروف و نهی از منکر عربستان سعودی برای جلوگیری از این فعل حرام(!) چاره ای اندیشیده و ادامه داده است: بهتر است که زنان به جای عبارت “هههههه” از عبارت “خنده عفیفانه” استفاده کنند.

پیش‎تر نیز أبوالبراء در فتوایی درمورد “استفاده زن از کولر در غیاب همسر” گفته بود: روشن کردن کولر برای زن، در غیاب شوهر حرام است. وقتی زنی در غیاب همسر خود کولر خانه را روشن کند، ممکن است همسایه متوجه شود که زن در منزل است و به همین سبب مرتکب زنا و فحشا شود./ افکارنیوز

مصطفط می گوید:

ادم دلش واسه اینا میسوزه بیچارها خیلی بد گمراه شدن البته از اول گمراه بودن شدن سوژه ی خنده واسه ما ……

ارسال نظر